Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? Lehetne esély? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe beleszerettem nemrégiben. Már azelőtt is tetszett, de nem igazán ismertem. Kb. két hete egyre jobban tetszett minden nap és most egy hétig beteg volt, ezalatt pedig egész nap velem beszél faebookon.

Volt olyan, hogy mondta, hgy meséljek magaról kicsit. Leírtam bár kis butaságomat, erre azt írta, hogy: "Haha ez cuki :)"

Kérdeztem tőle valamit, amire olyan volt a válasz, hogy kicsit könnyeztem rajta (nem ide tartozó..) és mondtam is neki..erre is írta, hogy cuki.

És volt, hogy közöltem vele, hogy hiányzik.

Arra pedig azt írta, hogy még nem mondtam ilyet, de jól esik neki.


A másik: El szeretném neki mondani, hogy szeretem. Nem arról van szó, hogy tapasztalatlan vagyok ilyen dolgokban, mert nem, de akinek eddig mondtam, azt mind facebookon.

Ezt most személyesen szeretném megmondani neki, de rettentően félek, hogy fog reagálni. Attól is félek, hogy valamit elrontok..akármit.

Eleinte nem akartam elmondani neki, de rájöttem, hogy ha nem mondom el neki előre eltervezve, egyszer, ha majd beszélek vele rámjön, hogy most muszály kimondani..akkor pedig el rontom, otthagy, ilyesmik.

Félek, hogy reagálna egyáltalán arra, hogy szeretem.

Eddig két lányról tudok, akik szintén szerették és elmondták neki, az egyiket letiltotta mindenhonnan, nem beszél vele. A másikat meg utálja szintén.

De úgy érzem muszáj neki elmondanom.


Mit tegyek?

A válaszokat előre is köszönöm:)



2013. febr. 9. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó,hogy most személyesen akarod.

Csak őszintén,ahogy jön.

Sok sikert :)

2013. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ez jó ötlet. :) csak azután ne légy buta, főleg ha nem reagál semmit. Ilyenkor ne hogy írj még neki tovább, szerintem egy napot simán ki lehet bírni ha nem válaszol.. Aztán meg ha nem ír, vagy nem közeledik élőben se.. Akkor vele van a baj.:)
2013. febr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A.Romanov ***** válasza:
Csak nyugalom, szépen mondd meg neki :) Sok sikert.
2013. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fizikai kontaktus keresesée, szexuális utalások, máshogy viselkedsz vele, mint a többi sráccal.

Egyszerű megoldás: Elmondod:D

2013. febr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)
2013. febr. 9. 21:20
 6/7 A kérdező kommentje:
nem sikerült túl jól :/ azért köszi mindenkinek.! :)
2013. febr. 13. 21:18
 7/7 A.Romanov ***** válasza:
Sajnálom :(
2013. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!