Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szerintetek visszakaphatom még őt vagy semmi esélyem? Nagyon szeretem és visszaakarom kapni nem bármi áron nem akarok nagy csinadrattát de akkor is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron jártam egy sráccal, tök jól elvoltunk, aztán én hülye szakítottam vle mert nem tetszett :'// de most ujra megtetszett és tök jól elbeszélgettünk. A barátnőm persze keverte a szart hogy ilyet mondott meg olyat, és amikor rákérdeztem a srác azt monta hogy semmit nem mondott. Amyugy ilyenkor ez mit érez? Keveri itt a szart. Nincs magánélete? Aztán megkértük a barátnőmet hogy mutassa meg az üziket, de semmi noma nemvolt hogy írt volna rólam valamit.

Erről ennyit -.- majdnem megtéptem. De kérdeztem a sráctól hogy mennyi esélyem lenne, bejönnék e neki hogyha még nem ismernénk egymást és aztmondta hogy ja. Mindig kéreztem hogy van e bartánője és azt monta hogy ja. Mit tehetnék?

Szerintetek visszakaphatom még őt vagy semmi esélyem? Nagyon szeretem és visszaakarom kapni nem bármi áron nem akarok nagy csinadrattűt de akkor is... mit tegyek?



2012. okt. 21. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát most mit mondjak? Megkaptad, amit érdemeltél. Azt mondtad, hogy tök jól elvoltatok, de neked mégsem kellett... most meg már igen? Lehet,hogy érzéketlen vagyok, de nem tudlak sajnálni, te voltál a barom.
2012. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom.És tudod nagyon szar.:( a barátnőm meg keveri a szart mindig bármikor. -.- ugyhogy remélem tegnap jól elkapták és megverték.Tudom én voltam a barom.De a távolság szakított szét bennünket.Ő baktalóránt házán lakik én meg nagykanizsán :/ e visszakarom kapni 12/L
2012. okt. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!