Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
megerőszakoltak még kiskoromban, és azóta nem tudok megbízni a fiúkban. volt már 1-2 barátom akikkel lefeküdtem volna, de amikor odaértünk h megtörténjen, megszólalt 1 "belső hang" hogy ne tedd! mit csináljak?

2013. febr. 9. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17
2013. febr. 9. 01:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg a pasidnak legközelebb, hogy ez a helyzet. Megérti és utána majd megbízol benne, mert ott a tudat, hogy már tud a félelmeidről.
2013. febr. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én attól féltem h ha elmondom neki, akkor otthagy....
2013. febr. 9. 02:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért hagyna ott?! Én nem tenném...

Ha szeret nem azért fog kiábrándulni belőled, mert nem ...

Viszont ha nem tudja az okát az még rosszabb.

szvs

23

2013. febr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ez tartós lesz nálad, akkor csak pszichiáter segíthet.
2013. febr. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"én attól féltem h ha elmondom neki, akkor otthagy...."


Neeem...Ha elmondod neki, akkor még jobban fog szeretni, törődni veled és vigyázni rád. Ha nem így lenne, akkor csak örülj neki, hogy otthagy, mert nem szeretett. 25/F

2013. febr. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha otthagy nincs értelme megbízni benne !
2013. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen szexuálpszichológus
2013. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Synesztro ***** válasza:
25/F nekem egy nagyon jó és közeli lány ismerősömet molesztálta az apja, még úgy 10 évesen, most 24 éves, és csak most a 2ik párjánál tudta magát rávenni a sexre, de állítása szerint még akkor is fájt neki. Ez viszont sztem már pusztán csak tudati kérdés, nem hinném, hogy maga a sex fájt vna neki, sokkal inkább a sexuális tudat. Beszéld meg vele, aztán finoman, apránként haladjatok, az se gáz, ha nem lesz belőle először sex, legyen kis tipi tapi, csókolózós símulós jelenet, lassabb befejezéssel. aztán mikor kellőképp benne vagytok egyszer, akkor engedd megtörténni, és a párodra figyelj, és koncentrálj, ne a múltra;)
2013. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!