Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a szextől. Mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

24 éves nő (vagy inkább kislány?) vagyok, és eddig egyetlen egyszer volt komolyabb párkapcsolatom, ami annyiból állt, hogy egyetlen egyszer szexeltünk. Elvette a szüzességem, de az annyira rossz élmény volt, hogy utána nem akartam újrapróbálkozni. Közben eltelt sok-sok év, és azóta sem voltam képes ilyen kapcsolatba lépni senkivel, közben pedig "megöregedtem". Az ilyen korú nők már profik a szexben, én pedig még csak egy szűzlány kategóriájában tengődöm, nem beszélve arról, hogy családot szerettem volna 30 éves koromig.


Nincs kilátásom egy kapcsolatra, de ha lenne is; bennem van a félsz, hogy a bénaságom, a kezdőségem korlátoz benne, ezért fogunk "szakítani".


Akasszam fel magam, vagy ugorjak le egy hídról?

Köszi a tippeket!


Egy elkeseredett lány...


2013. jan. 18. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Elárulom neked ... aki azért szakítana a Bénaságod illetve a Kezdőséged miatt,na az eláshatja magát. ;)
2013. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan rossz a helyzet, mint amilyennek beállítod.

A mai pasikkal (tisztelet a kivételnek) meg egyébként nem érdemes kezdeni, szóval nem vesztettél sokat.

Tartsd nyitva a szemed, és ne félj próbálkozni, ha valaki olyannal hoz össze a sors. ;)

2013. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg szabad kérdezni hány felajánlkozást kaptál priviben, "tanár bácsiktól"?
2013. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy építő jellegű is legyek: szerintem szükséged lenne egy normális partnerre, aki megérti a problémád és maximálisan Téged előtérbe helyezve bevezet a szexualitásba. Szerintem ezt így lehetne oldani ...
2013. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom, miért kell azt gondolni, hogy egy kezdő lánnyal csak rossz lehet a szex. Ez egyáltalán nem így van. Ha valaki igazán szeret (ami miért ne lehetne?), akkor az lesz neki a fontos, hogy neked jó legyen. A szexualitás a szerelemben nem arról szól, hogy a felek kiéljék a saját vágyukat a másikon, és vizslassák, hogy a másik milyen a szexben, és ha nem megfelelő, akkor otthagyják. A szerelem arról szól, hogy örömet okozzunk a másiknak, és ezt a szexen keresztül is kifejezzük. Tehát ha valaki szeret, akkor megért téged, és gyengéden, türelmesen bánik veled. Az lehetetlen, hogy egy lányt azért dobjon valaki (ha szereti), mert tapasztalatlan. És még egyszer mondom: tapasztalatlan lánnyal sem feltétlenül rossz a szex. Sőt, sok fiúnak külön jó érzés, megtiszteltetés, hogy ő vezetheti be a szexualitás világába a párját.

Az pedig, hogy az első kapcsolatod így sikerült, nem jelenti azt, hogy mindenkivel ilyen lesz. Szóval nem kell félned a szextől, ez nem egy erőpróba, akadály, hanem természetes és jó dolog két ember között, ha megvan a megfelelő érzelmi háttér. És egy normális, szerető párt nem nehéz találni, csak keresni kell. :) Szóval sok sikert!

2013. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Akaszd fel magad, utána ugorj le egy hidrol, ezután meg egyél gombapaprikást légyölö galocábol. Ha mindezzel végeztél, gondolkodj egy kicsit. Ha családot akarsz 30 éves korodig, akkor sürgösen változtatnod kell. El kell fogadnod önmagad, hogy el tudd fogadtatni mással. A "kezdöséged" csak olyanoknál lehet hátrány, akik csak egy gyors üritést keresnek. Aki a korosztályodbol komolyabb kapcsolatra, esetleg családra vágyakozik, annál csak elöny lesz, mert könnyebben tudtok egymáshoz csiszolodni. Egy sereg elönnyel rendelkezel a "gyakorlottakhoz" viszonyitva. A lényeg, hogy legyen már kilátásod kapcsolatra (ismerkedj, ismerkedj!) és ne a gátlásaidra épitsd azt. Sok szerencsét!
2013. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!