Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátok, vagy a szerelmetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok, vagy a szerelmetek, kit választanátok?

Figyelt kérdés
barátok, párkapcsolat, szerelem,

2013. febr. 11. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sincs. Problem solved.
2013. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért nem lehet a kettőt együtt, vagy egymással párhuzamosan?
2013. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
mind kettőt..:)
2013. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem régóta vagyok együtt a sráccal, akkor valószínűleg a barátot, de a mostani helyzetemben a szerelmet, mert 2,5 éve vagyok együtt a párommal, és nagyon szeretjük egymást. Ha most bármelyik barátnőm odajönne hozzám, hogy neki tetszik a párom, és ha nem szakítok vele, akkor sajnos többet nem találkozik és beszél velem, mert neki ez túlságosan fáj, akkor megmondanám, hogy nem érdekel, mert ennek a kapcsolatnak van jövője, és ezek szerint a barátságunknak nincsen.


Tehát a lényeg a lényeg, egy olyan fiúért szívesen eldobom a barátaimat, aminek van jövője. (mint nálunk, mivel már a leánykérést tervezgetjük)

2013. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a helyzettől függ. Például egy több évtizedes, igaz barátságot nem dobnék el azért, hogy valakivel pár hete járok és az illető nem fogadja el a barátomat. De egy kapcsolatot sem dobnék el azért, mert egy barátom féltékenykedik és ki akar sajátítani. Egy igazán komoly kapcsolatot olyannal, akivel az életemet akarom leéli sem szakítanék meg a barátok miatt. A férjem fogalmazta meg ezt jól, mikor még nem túl régen tartott a kapcsolatunk, de már kezdett komolyra fordulni és megkérdeztem, hogy mi lesz, ha lesznek olyan barátai, akik nem fogadnak el? Erre azt mondta: akkor azok nem barátok.
2013. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátok? Barátból nincs olyan sok egy embernek. Szerintem vizsgáld felül ezt azért. Ha csak haverok, akkor szerintem inkább a szerelmed. Ha van legjobb barátod, régóta, akkor viszont azt nem érdemes kukába dobni szerintem. De ilyenből általában egy van. Van akinek nincs.
2013. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőt. Miért, nálad felmerült, hogy választanod kéne?

Ha valamelyik barátom vagy a szerelmem választás elé kényszerítene, jelen helyzetben biztos, hogy a másikat választanám.

2013. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a párkapcsolat=szerelem, akkor azt, ellenkező esetben a barátokat.
2013. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyiket sem. Ha választhatok egy pizza és egy hamburger között akkor mind a kettőt megeszem.
2013. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam a szerelem együtt jár a barátsággal, szóval ez így nem megy.
2013. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!