Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha még sosem volt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sosem volt valaki szerelmes előfordulhat, hogy eleinte nem ismeri fel, hogy az?

Figyelt kérdés
Szóval lehet, hogy betudja egy testvéri szeretetnek, de valójában többet érez? Például a félreérthető viselkedése, a tekintete miatt, ahogy nézi a számat, vagy amiatt, hogy keresi a testi közelséget (például olyan szorosan áll mellém, hogy a mellkasa az oldalamnak nyomódik)lehet arra következtetni, hogy valami nem stimmel. Lehet, hogy ő sem tudja, hogy mit érez? Ilyenkor mit lehet tenni? Vélemények?

2013. febr. 11. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki felismeri, ha szerelembe esik.
2013. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos felismered, hogy ez szerelem.
2013. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szexuális vonzalmat biztosan nem tévesztené össze senki testvéri szeretettel.
2013. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp ráismersz. Mert ha tényleg az leszel, eszedbe sem fog jutni, hogy esetleg nem vagy az... :) Én csak egyszer voltam szerelmes, de rögtön tudtam, hogy ez más... Erre szokták azt mondani, hogy "ilyet még nem éreztem soha senki más iránt". :)
2013. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem voltam még szerelmes, de biztos, hogy rájönnék, ha az lennék.

18L

2013. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!