Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha többé nem akarok szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többé nem akarok szerelmes lenni, volt valaki ilyen szar helyzetben?

Figyelt kérdés
Az első barátommal 4,5 éve vagyok együtt és még mindig szerelmes vagyok ő is szeret de most jelentette be ,hogy elhagy engem mert külföldön fog dolgozni úgy volt én is megyek vele erre kiderült nem is lennénk egy helyen lehet és akkor közli velem h ő megy egyedül úgy néz ki, én soha senkit nem engedtem közel magamhoz pont ezért mert tudom ,hogy ha valakit nagyon szeretek iszoyat nehezen tudom feldolgozni ha meghal vagy elhagy és az is szánalom ,hogy belőle álltak a hétköznapjaim minden nap vele voltam együtt csináltunk mindent és én nem fogom bírni nélküle inkább a halál.
2013. febr. 10. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez eltart egy darabig, de leszel újra szerelmes abban biztos vagyok. Van aki egy évig epekedik a másik után, másoknak elég egy hét is és túlvannak rajta. A legjobb módszer ha mihamarabb felszedsz valakit.
2013. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szar meg minden. De valahogy túl kell lépned rajta.Nekem nem rég lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak.

Kb 1 hónapig teljesen magam alatt voltam, majd rájöttem,hogy túl kell lennem rajta. Vannak percek amikor hiányzik, sokat gondolok rá de már sokkal jobb.

Amúgy, kapcsolódj ki! Menj el moziba,sétálni a barátnőiddel.

2013. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én nem akarok senkivel összejönni és nekem nem egy év lenne hanem vagy 7, a barátnőm is egy hülye ku.rva akiről azt hittem a legjobb barátnőm most kezdtem suliba járni nincs olyan barátnőm akivel lehetnék a családomban is elköltözött mindenki a szüleimet eddig meg csak úgy bírtam ki hogy a barátomnál voltam kb minden nap mikor nem dolgozott.
2013. febr. 10. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

2,5 év.

azt mondta Ő kimegy Amerikába.. megkérdeztem, hogy és a kapcsolatunkkal mi a terv, mert én nem állok úgy, hogy csak így itt hagyhassak mindent.

nem tudom már hány hónapja nem beszéltünk...

whiskyzni szoktam ha nagyon hiányzik(persze mértékkel), meg néha áthívni egy-egy havert dumálni. szar az egész, de azt mondják idővel minden seb begyógyul. Kitartás.

22f

2013. febr. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már nem aktuális a kérdés ,meg gondolta magát és nem hagy itt :)
2013. febr. 13. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!