Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátja, még is írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja, még is írt levelet. Szerintetek? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom akivel elég jó a kapcsolatom.

Már volt régebben arról szó, hogy összejövünk. (akkor szakított a barátjával 2 hétig) Én nem léptem, mert úgy tudtam van még barátja. De már bánom..

Valentin napra írtam neki egy levelet, amiben az érzéseimet kifejeztem neki. Majd egy kicsit meglepett mert ő is adott nekem egy papírt amin az állt, hogy szerelmes belém, és nem akar elveszíteni..

Akkor miért van még együtt a barátjával?! Vagy csak arra vár hogy lépjek?

17f



2013. febr. 15. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy nincs barátja, vagy hazudik.
2013. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj és meglátod mi lesz, vesztenivalód nincs:) Ha mindketten arra vártok hogy a másik tegye meg az első lépést, lehet hogy elszalasztjátok egymást. Én lány vagyok, nálam ez volt egy fiúnál, aki a végén összejött a régi barátnőjével.. Ráadásul jelen esetben te vagy a fiú. A lányok nevében meg azt hiszem mondhatom, hogy viccből nem igen szoktunk üzeneteket adni,főleg Valentin-napon:)18L
2013. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!