Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vegyek egy lánynak szivecskét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek egy lánynak szivecskét?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem tetszik , de tudni illik , hogy neki van barátja is .

Nagyon jól és közeli kapcsolatban vagyunk egymással (karonfogva járkálunk és puszik meg ölelgetés volt idáig köztünk ) .

Most volt valentinnap és találtam egy nagyon szép farogott szivecskét amit gondoltam , hogy megveszek neki .

Szerintetek jó vagy rossz ötlet lenne ?

Valentin nap már elmult , de csak később tudnám átadni .

Most a mi kis flörtölős kapcsolatunkat elrontaná vagy csak megerősítené ?



2013. febr. 15. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet csak barátként tekint rád. Mindenesetre az ilyen szivecskés dolgok nem mindig jó ötletek, lehet valami kis plüss kéne akkor már, gondolom fiatalabbak vagytok.
2013. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az is cuki lenne, ha csak egy szál fehérrózsát vbennél neki nem nagyon túl díszítve éppen amennyi kell :) (500 ft a vírágboltban kb.. :)
2013. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!