Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet 1 oszt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet 1 oszt. Társsal is vagy ink. Haggyam?

Figyelt kérdés
az osztálytársammal szerintetek érdemes lenne összejönnöm? kedves, aranyos, és még helyes is :$ pont olyan akit keresek. de itt szoktam olvasni h osztálytárssal soha, bla-bla-bla..... mondanátok nekem előnyt-hátrányt h miért jó, miért rossz összejönni az o.társsal???

2013. febr. 17. 04:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komoly akadálya nincsen. Ha majd szakítotok, utána lehet ciki állandóan a társaságában lenni, de meg lehet szokni.
2013. febr. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy nem lehet osztálytárssal, ugyanis nekünk 3 pár is van az évfolyamban, akik mind osztálytársak, ráadásul már évek óta és nagyon cukik együtt ;) Erre egyesek büszkék, míg mások irigykednek rájuk.


Viszont ha Te vagy a lány, akkor ne kezdeményezz, vagyis ne úgy, hogy azt észrevegye. Küldj neki apró kis jeleket, tölts vele több időt, aztán ha nem hív el randizni, hagyd a fenébe, mert még cikibb lesz.


18/L

2013. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Levéllel ne próbálkozz!
2013. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2. jól mondja azt a randis részt.:)

Na de, hogy a kérdésre is válaszoljak....Én is jártam osztálytárssal. Ő volt az első szerelmem és tulajdonképp az első barátom is.:) Persze számos előnye van annak, hogy osztálytársak voltunk(és még most is azok vagyunk). Nagyon jó volt, hogy sokat lehettünk együtt plusz közösek a barátaink többsége is.:) Eleinte kicsit furcsa volt az osztály előtt "felvállalni", hogy 'na járunk', de megérte!:) Sajnos nyáron úgy alakult, hogy szakítottunk szóval letudom írni a hátrányokat is...mivel nem szakítottunk valami szépen(sőt nem..) ezért sulikezdéskor nagyon kínos volt akár egy légtérben is lennünk. Viszont egy idő után voltunk olyan érettek és hanyagoltunk ezt és most, fél évvel később úgymond legjobb haverok vagyunk(=majdnem mindent elmondunk egymásnak, de folyton piszkálódunk).:D Szóval ez is tőletek függ, hogy ha esetleg szakítotok akkor, hogy kezelnétek a helyzetet..

Szerintem hülyeség az, hogy ne jöjjünk össze osztálytárssal.

2013. febr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 virág0815 válasza:
100%
én egy osztálytársammal járok,és már kb 4 éve eggyütt vagyunk :) igaz hogy a BFF-em féltékeny mert lát minket az osztályba beszélni,de semmi gond szerintem hogy ha összejössz vele,szerintem ez egy nagy hülyeség hogy "osztálytárrsal ne gyere össze"...
2013. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá szabály, hogy nem lehet, de elég sok hátránya van, ha nem okosan csináljátok. Ugyanis ha délután is együtt vagytok rövid úton belül egymásra fogtok unni. Nem lesz az hogy hű de hiányzik, mert minden nap ott lesz. Vagyis gondolom nem csak suliba akartok találkozni. Az osztályban akaratlanul is el fogjátok hanyagolni a barátokat. Semmi magánéletetek nem lesz a másik előtt. Ráadásul ha az osztály előtt estek egymásnak(itt nem szexre gondolok, elég egy hosszabb csókcsata) akkor azzal a többieknek okoztok kellemetlenséget. Ha szakítotok elég szar lesz nap mint nap találkozni. Jártak osztálytársaim, azokat írtam le amit én tapasztaltam. Persze van jó oldala is, de én inkább máshol keresnék párt.
2013. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2013. febr. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!