Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem, vagy el kellett volna haggyam?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy tegnap megcsalt a barátom, a volt barátnőjével. Azt mondta nekem hogy részeg volt, meg hogy nagyon sajnálja,megbánta,és nem akar kibékülni a volt barátnőjével. Meg előtte tényleg mindennek lehordta a volt barátnőjét, meg minden, ugyhogy nem számitottam arra hogy megcsal vele. Megigérte hogy többet nem is fog vele találkozni, igy ugy gondoltam hogy megbocsájtok neki, még akkor is ha nekem ez nagyon rosszul esett.

2012. dec. 23. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pofán csaptam volna egy serpenyővel aztán pedig elküpldtem volna a halál fa*szára ugrálni, de azért ok
2012. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

El kellett volna hagynod. Nálam egy csók sem férne bele már mással...

20F

2012. dec. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát. én az egy esély pártján állok. Ha nincs akkora ereje, hogy a farkát a nadrágjában tartsa, akkor később sem lesz.

Persze lehet nincs igazam, és csak én jártam az exemmel pórul.

2012. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog,hogy részeg volt,de "véletlenül" pont ott volt az exe is?
2012. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az ex-e még mindig ki akarna vele békülni, de ő már többször is megmondta neki hogy nem fognak kibékülni. Ja és csak csók volt.
2012. dec. 23. 01:32
 6/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen ilyen nem férne bele. én férfi vagyok, de nem tudom, hogyan tehet ilyent vki a barátnőjével, ha szereti...
2012. dec. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a probláma hogy csak iskolában szoktunk találkozni, most mivel hogy szünet van, csak Szilveszterkor fogunk találkozni, mert elég messze vagyunk egymástól. Ma is elment szórakozni, és attól félek hogy megint megcsal:(
2012. dec. 23. 01:49
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Csald meg te is.
2012. dec. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!