Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki h szeretem, de menjen a francba?

Figyelt kérdés
A pasim egy másik nőt simogat, meg flörtölget vele a munkahelyén. Igazából nem akarom elveszteni, de nagyon fáj, amit tesz és észhez szeretném teríteni valahogy. :( Most költöznénk össze 1 hét múlva, tele van ő is tervekkel, közösekkel, velem kapcsolatban. De akkor miért teszi ezt? hogy mondjam meg neki h térjen észhez végre? tegyek ugy pár napig mintha elveszítene, v mit lehet ilyenkor?!

2013. febr. 19. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán mondd meg neki, hogy ez zavar téged...
2013. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy honnan tudod? Vannak "bizonyitékaid"?
2013. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

bocs, össze akartok költözni es masikat simogat?

1: Vagy csak tipikus flörtölö aki mindenkivel flörtöl. (Ugat de nem harap)

2: Hajt a masik csajra es mivel te nem szolsz nincs is miert visszafognia magat.


Ha zavar szolj neki! Egy kapcsolat (föleg az összeköltözös) nem fog müködni ha nem beszeltek/nem tudtok beszelni ilyen fontos dolgokrol!

2013. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen van bizonyítékom, és már többször kértem h hagyja abba, de mindig eltitkolja, aztán kiderül.... hülyének néz, de nem birom kidobni, tulságosan szeretem ahhoz, és ő is, váltig állitja... semmi nincs, csak beszélgetnek, flörtölnek. de hazudik róla, ami idegesit...
2013. febr. 19. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de jó lesz ha végig gondolod. Szerinted, összeköltözöl vele nem fog zavarni? Ilyenre építeni? Mi lesz 1 v 2 év múlva? Te otthon mindent megcsinálsz ő meg félre fog járni dugni? Elnézést, de kénytelen vagyok így fogalmazni, hogy gondolj bele!!! Eddig is szóltál neki nem változott semmi, miért gondolod, hogy fog. Ha ő ilyen, akkor meg ilyen is marad. Beszélgessél el vele, mielőtt itt nagyon terveznél, bár Te tudod. N
2013. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Így: "Szeretlek, de menj a francba!"
2013. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fúúú, ez nagyon gáz! Én megmondanám, hogy sajnos ez nekem nem fér bele, nem tudsz benne megbizni, főleg, hogy le is tagadja. Te tele leszel bizalmatlansággal és komplexusokkal. Én nem költöznék vele igy össze. Ha akar Téged, akkor változtasson, és kész! Ha igazán szeret, akkor belátja, ha nem, akkor pedig had menjen, később még rosszabb lenne. Meg mi van, ha egyszer az egyik kolleganője veszi a lapot és máris megcsal Téged. Játszik a tűzzel!
2013. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne kezd el trükközni, mert abból semmi jó nem fog kisülni, ráadásul a végén még neki lesz igaza.
2013. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Homok
2013. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most halal komolyan, ezt ezt vedd nagyon a szivedre:

Ha nem bizol benne, ne költözz össze vele!!!


Meg fogod banni! Mert nem lesz jobb, csak rosszabb!

2013. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!