Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy én nem szeretem?

Figyelt kérdés
A lány engem nagyon szeret és ő azt hiszi hogy én szeretem,de közbe pedig egy más lányt szeretek hogy mondjam meg neki hogy nem szeretem vagy nemérdemes megmondani neki mert szeret és tűrjem inkább?

2013. febr. 18. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj úgy, hogy félreértsen ...!
2013. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp közöld vele. Biztosan meg fogod bántani, de legalább akkor majd megpróbál túllépni. Ne legyél vele lekezelő, ne érezze magát "selejtnek" Mondd neki, hogy Te mást szeretsz, és ezt fogadja el.:)
2013. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Használd a magyar ABC_T és nyizsdki a szád és mond NEM SZERETLEK ENNYIRE EGYZERÜ. DESOK NYUSZI ILYEN HÁT SZEMBE BABÁM HA SZERETTSZ VAGY MI A LÓ FA.... :)
2013. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hú Te aztán nagyon kultúrált lehetsz...
2013. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Félreértések elkerülése érdekében a 3. válaszadónak szántam. (4.voltam)
2013. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4!-NEK! MÉRT NEM IGAZ? SZERINTEM,AZ A BAJ HOGY NEM MERIK SOKAT BEVALANI INKÁBB SZENVEDNEK. HÁT HA NEM SZERETEM NEM AKKOR MEGMONDOM NEKI ENNYI. AKI SZÓ KIMONDÓ AZ MÁR NEM IS KULTURÁLT........HMMMMMMMMM
2013. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hogy adsz elő valamit. Nem a szókimondóság, hanem a szóhasználat miatt mondtam.Abban én is egyetértek, hogy nem érdemes titkolózni.
2013. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hole Hunter ***** válasza:
Személyesen mondd el neki! Ne a hiúságodat legyezgettesd vele. Nem szabad játszani senki érzelmeivel. Neked sem esne jól, ha vkibe beleszeretnél ő pedig hagyná, h szenvedj...fölöslegesen.
2013. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy "ne haragudj ha félre érthető voltam, tudom hogy szeretsz, de én ezt nem tudom viszonozni mert egy másik lányt szeretek." Ennyit kellene neki mondani. Ha ő ezek után kajtat utánad, akkor sügér.
2013. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki.:D annyi volt a reagciója hogy meghúzta a vállát és meg fordult és elment
2013. febr. 18. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!