Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy szerelmes lettem valaki másba?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, a párom 45 éves. 7 éve vagyunk együtt. Nagyon szerelmes voltam belé 3-4 évig, aztán átalakult erős szeretetté, ami most is tart.

Egy hónapja láttam egy srácot a vonaton. Nemhogy első látása, első pillantásra belé szerettem. Edddig kétszer láttam, de nem mertem megszólítani. Nem tudom hol lakik, hány éves, hogy hívják. Olyan korombeli(, de remélem hogy nálam idősebb) Nem tudom tetszem-e neki.

Nagyon helyes srác! Olyan Ákos (énekes)típusú, csak fiatalabban.

Mit tegyek? Dobjam el a biztosat a bizonytalanért?

A páromnál lakom, van egy közös macskánk, gyerek nincsen.



2013. febr. 19. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem azt a srácot szereted, hanem egy elképzelet valakit.
2013. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Atya Isten!


Szerintem ne mondd el neki, mert ez így természetes. A közös macskátokra legyél tekintettel...


Hát, ennek nem szabadna kérdésesnek lennie szerintem.

Ugyanis, ha nem is a srácccal jössz össze, de a pároddal nem megy a dolog ezek szerint már.


A macskát oda adjátok egy kutyusnak, Te pedig színt vallassz, ez a legegyszerűbb, aztán max. újra tüze csiszol bele a párod, legalább is megpróbálhatjátok helyre hozni a szerintem már tönkre menőfélben lévő kapcsolatot.

2013. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volna még jövőd egy 45 éves férfi mellett, 25 évesen, úgy , hogy még csak szerelmes sem vagy belé?

Én úgy gondolom, nincs, Neked azért még van jövőd.

2013. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet, h csak rajongás, mert az Ákosra hasonlít?

Én nem mondanám el, talán csak egy fellángolás.

2013. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
bocs, hogy ezt mondom, de picit sajnálom a 45 éves pasidat. Ő már lassan túl lesz a csajozós korszakon, lehet Te vagy az utolsó nagy dobása, 7 éve van Veled, lehet Veled akart komolyabban tervezni. A nők azt gondolják jobb egy érettebb pasi, ez igaz is, de csak nekik. Egy érettebb, idősebb pasinak nem feltétlenül jobb egy fiatalabb nő, mert 2x évesen még nagyon befolyásolhatóak és naivak. A példádat elnézve, Te sem élted ki magad hogy úgy fogalmazzak (habár nem szeretem ezt használni), de még szerintem lesz még jópár partnered mire családod lesz.
2013. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem ismered azt a srácot, nem tudod hogy azzal jó lenne e vagy sem. Viszont ha valaki másba vagy szerelmes, saját tapasztalatból mondom az leépíti a kapcsolatot és megváltozik a viselkedésed amiből leszűri hogy valami van. Én is szerelmes lettem valaki másba amikor az exemmel voltam együtt. Annyira, hogy nem tudtam már hozzá nyúlni sem, érezte hogy van valami de nem mondtam el neki, szimplán szakítottam vele. Én vártam azzal, hogy ez vajon fellángolás vagy tartósabb. Nem múlt el, ezért szakítottam. Mivel ti már régebb óta vagytok együtt és szereted azt mondod, de jött xy, várnék a helyedben. Lehet hogy elmúlik a fellángolás nemsokára. Vagy már alapból kezd kihűlni a kapcsolatod a pároddal és azért lettél szerelmes másba. Nem tudom, gondold át!
2013. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy nem azért tetszik, mert Ákosra hasonlít, (amúgy Ákos nem is tetszik, csak napszemcsiben :-))

De a lényeg a lényeg hogy sajnálnám elhagyni a barátomat, elöttem is 9 évig egyedül volt, aztán jöttem én. Akkor nagyon helyes volt, mostmár azért látszik a kora. Rendes velem, ő szokott főzni, elnézi, hogy hétvégén délig aludjak.

De közben gondolok a jövőmre is. Ha a párommal tervezek gyereket, ő 58 lesz mikor a gyerekünk 10. És gyerekkel még rémesebb lenne a számára és számomra is lelépni, ha esetleg megint előfordulna hogy szerelmes leszek.

De most is rosszul viselné, és én is, mert szeretem. :-(

Menjek el pszichológushoz?

2013. febr. 19. 23:58
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez mérföldkő lehet az életemben,a lelkemben, azért is mert eddig csak a 40 es férfiak tetszettek. A párom mellet már kétszer előfordult hogy szerelmes lettem, aztán nem láttam őket többé és el is felejtettem.

Volt lelkiismeret furdalásom, mert szeretem a páromat, de most nem tudom mi legyen a jövőre nézve.

2013. febr. 20. 00:09
 9/14 anonim ***** válasza:

mint 40es írom

nekem az rosszabb lene, ha valaki, akit szeretek, mellettem rosszul érzi magát, és állandóan más járna a fejében. az egy dolog, hogy mint "idősödőnek" persze az lenne az igazi, hogy a már megszokott, bevált partnerrel legyek, de az előbb említettek többet nyomnak a latban. esetleg várj még egy két hónapot, és, ha nem változik az érzésed, akkor mindenképp mondd el neki, és lépjetek tovább. neked az egész életed menne tönkre, ő pedig azért még, ha összeszedi magát akkor könnyedén talál egy 30 év körüli nőt, vagy akár fiatalabbat is! :-)

2013. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu. Nem lehet valaki ennyire buta és primitív..
2013. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!