Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam. Az most lényegtelen miért. Nagyon szerelmes vagyok belé, és ő is belém. Tudnál így élni, hogy ezekkel tisztában is vagy? Vagy mit tennél?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lényegtelen, hogy miért. Pont az a miért kellene ahhoz, hogy tudjak válaszolni a kérdésre.
2013. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha két ember szerelmes egymásba kölcsönösen, akkor idővel úgyis újra egymásra találnak...


Vagy tévedsz és mégse kölcsönös...

2013. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2013. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oké bővebben leírom a kérdésemet.


Én szakítottam. Az most lényegtelen miért. Nagyon szerelmes vagyok belé, és ő is belém. Tudnál így élni, hogy ezekkel tisztában is vagy? Vagy mit tennél?

2013. febr. 18. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most le van írva bővebben????

Kitalálom a hajszínedet.... :-P

Miért nem vagytok együtt ha szeretitek egymást?

2013. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért nem mert szakítottam vele.
2013. febr. 18. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt már harmadjára írod le.

Te tényleg szőke vagy. :-)

2013. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NagyD1990 ***** válasza:
Akkor leírom én mit gondolok. Ha szeretnék valakit és ő is szeretne engem, akkor nem szakítanék vele. De így tényleg ne m tud senki használható választ adni, ha nem tudjuk meg a szakítás okát.
2013. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké leírom bővebben!

Így nem tudunk neked válaszolni.....

2013. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tényleg nem lényegtelen az ok! Ha leírod, megpróbálok én is segíteni! Becsüld meg ha van valakid, főleg, ha még szeret azok után is hogy szakítottál (amúgy miért tetted, ha még szereted?)! Én nem tudnék ezzel együtt élni...
2013. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!