Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szerelmes vagyok egy gyönyörű lányba! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
1 éve még nem tetszettem neki.Akkor pihentettem egy kicsit a dolgot,majd újra elővettem,és apróbb lépésekkel haladtam a cél felé.Már közel járok,az összes ismerősünk tud róla,mondogatják is,hogy jöjjünk már össze,meg ilyenek.. szinte mindig együtt vagyunk.Jókat dumálunk.Tegnap a legjobb barátnője elmondta,hogy össze van zavarodva,köztem,és egy másik fiú között.A lány 7.-es,én 8.-as vagyok,a gyerek meg olyan 9-10.-es.Állítólag szerelmes belém,meg ilyenek.De én mégsem merek lépni.Szerintetek mit tegyek?Szólítsam le valamikor megint,és mondjam el neki?És ha nemet mond,mert a másik fú jobban tetszik neki?

2013. febr. 20. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
valld be neki, mit érzel, mondd, hogy szeretnéd, ha több lehetnél, mint barát, és ha szeret akkor biztosan téged fog választani. amúgy a másik sráccal is annyit lóg, mint veled??
2013. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla.Csak néha mondja,hogy jajj,megyek hozzá,meg ilyenek...
2013. febr. 21. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!