Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy csaj az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj az osztályból. Együtt szoktunk lenni vasárnaponként és látom azt rajta, hogy szerelmes belém és én is az vagyok belé! Hogyan kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve, hogy együtt vagyunk vasárnaponként és a szünetekben. Már túl akarok lenni ezen a baráti kapcsolaton. Udvarlók neki de mindig vissza utasít. Azt modják az osztálytársaink meg a szüleink? hogy az élet egymásnak teremtett de Ő nem akarja elhinni. Átölelem de neki az baj. Tanácstalan vagyok mit tegyek?

2013. febr. 22. 18:56
 1/3 anonim válasza:
mivel lány vagtyok tudom azt hogy nem küldöncöket küldj és ne üzenetben..áljj oda elé és mondd el őszintén mit gondolsz de ehhez nyugodt helyet keress ahol csak ketten vagytok:)
2013. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yattatata válasza:

Szia Pajti!

hát az a nagy helyzet, hogy nincs helyzet! ha egy csaj elkönyvel barátként, onnan nem nagyon van visszaút. úgyhogy kövi vasárnap sétáljatok egy jót és mond el neki az érzelmeidet kerek perec! biztosan először csodálkozni fog és a hirtelen felindulásból elkövetett visszautasítástól se rettenj meg, hagyd hogy megeméssze. ha akarsz tőle valamit, szerintem nincs más megoldás!

kedvcsinálónak: http://www.youtube.com/watch?v=o4sfh2u8cgU

hajrá

2013. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő nem akarja ,pedig látod rajta ? Te magad se tudod mit akarsz vagy ő mit akar. Neked csak szimplán tetszik és ennyi.
2013. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!