Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! Nem tudom kit válassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Nem tudom kit válasszak! Tanácsok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Volt régebben egy barátnőm két év után szakítottunk, baráti kapcsolat maradt. Nemrég egy másik csajjal kezdtem járni. Itt jön a képbe az exem. Három hete ismét találkoztunk, baráti találka (amikor még nem volt a másik barátnőm) most h van barátnőm nem tudom mihez kezdjek az exemmel! Tanácsok? Lehet h valami komolyabbat is akar az exem ezért volt a "baráti" találka? :o

2013. febr. 24. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt innen nem tudom de te biztos tudod mit akarsz és melyik lánytól aszerint viselkedj

tisztesség azt diktálná hogy mind kettőt tájékoztatod a másikról és a vele való kapcsolatról!

2013. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párhuzamosan nem tudod futtatni mind a kettőt?
2013. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) utolsó: nem
2013. febr. 24. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!