Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkos szabályok könyvről mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos szabályok könyvről mit gondoltok? Tényleg jó párkapcsolati tanácsok vannak benne?

Figyelt kérdés

Nekem fura amiket írnak. Nem értem miért kell taktikázni és mire jó ez a tartózkodás. Tényleg az kell aki megközelíthetetlen? Inkább férfiak véleménye érdekel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2013. febr. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy azt írtad, inkább férfiak véleménye érdekel, de szeretném én is leírni, amit nőként gondolok erről.:)


Szerintem ezek a szabályok hülyeségek.:D Nem tudod úgy leélni az életed, hogy végig ilyen szabályokhoz tartod magad, ha meg valakinek csak akkor kellesz, ha így "megjátszod" magad, az veszett ügy. Kíváncsi vagyok, hány embernek sikerült eddig hosszú távon együtt lennie valakivel, akit ezzel a módszerrel "szedett fel"...

2013. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen. Sokak szerint kell egy kis taktikázás, de nekem a legkisebb mértékétől is hányingerem van. Menjen a francba akinek meg kell játszanom magam... Sajnos sokaknak nem is kell igazán a másik, csak addig amíg azt érzik, hogy nem kaphatják meg. Kezdetnek azért vonzódnak hozzá aztán később vagy megszeretik önmagáért vagy nem.
2013. febr. 12. 20:28
 3/3 anonim válasza:

Ha taktikazas nelkul talaltad meg a parod es jol banik veled, akkor jo neked! En baromi sokat szivtam, ugyanugy gondoltam, ahogy ti, hogy en nem taktikazom, nem szinlelek. A baromi nagy oszintesegem viszont senkinek sem kellett (hiaba volt mindenki oda, hogy milyen szep es okos vagyok), mindig en huztam a rovidebbet.

Aztan elolvastam a konyvet, feltunt, hogy mi mindent kene maskepp csinalni es egy sokadik szivas utan elkezdtem hasznalni. Segitett kiszurni a genyokat es tovabblepni, ha nem jol csinaltam es felresiklott. Lepesrol lepesre egyre jobban ment. 3,5 eve vagyok a nagy O-vel...

Bar nekem nagyon jol mukodnek, nem ajanlom, hogy a meggyozodesed ellenere hasznald oket. Ha viszolyogsz az otlettol, ne eroltesd. Bar nem szinlelesrol szol, hanem pusztan arrol, hogy lassan adagold magad es ne omlessz ra a pasira minden infot a legelejen. A nok is menekulnek az olyan pasiktol, akik elso randin felesegul akarjak venni oket, vagy egyszeruen tulsagosan nyomulnak. Amit nagyon tukmalnak, az sosem vonzo. Alap pszichologia...

2013. szept. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!