Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 12éves vagyok es bele szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves vagyok es bele szerettem egy 17eves sracba. Tobb mind baratsag de kevesebb mind kapcsolat. De ha rairok akkor nem ir vissza amiota bevalottam neki. szerintetek ciki neki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:

őőő, hát igen

kicsit más a korosztály, és egy 17 éves fiúnak valamivel.. felnőttebb lányok kellenek

és a törvény is bünteti, ha bármi történik..

és több mint barátság? ahogy leírtad nem is beszéltek azóta... az nem is barátság!

2013. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lehet valamivel idösebb lányt keresne mert azèrt 5 èv elég sok szinte te még gyerek vagy hozzá..
2013. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hanyagold még az ilyen témát
2013. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szinte gyerek?! Nem csak szinte. Hanem AZ is. Kedves kérdező kislány, neked még nem ilyennek kéne foglalkozni...
2013. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Holnapi lecke készen van?
2013. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért nem ír vissza, mert nyilván nem akar tőled semmit. Ha 17 éves koromban rámírt volna valaki 12 évesen azzal, hogy szerelmes belém, mosolygok rajta egy jót és vissza sem írok inkább...
2013. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, ciki neki, ráadásul büntethető is lenne!


[link]


Ne akarj még fiúzni 12 évesen!

2013. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne sodord ikyen helyzetbe a srácot. Basszus neked még a meséket kellene nézned orrba-szájba és játszanod a játszótéren. Hülye globalizáció...
2013. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen hajtottam rá egy 17-18 év körüli srácra. Hazáig követtem, majd bevallottam neki mit érzek (ez valamikor 1999 körül volt, nemhogy fb., de még internet is csak elvétve volt a lakásokban). Szegény majd elsüllyedt, olyan ciki helyzetbe hoztam és közölte, hogy ő nem akar senkivel járni. ha nem akarsz nagyon beégni és hülye helyzetbe hozni szegény gyereket, hagyd békén.
2013. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát szerintem hagyd a fiut nem vagy való hozá 12-éves vagy egy kicsit sok a korkülömség.Én 12-évesen még barbibáztam nem fiuztam.Tudom hogy rosszul esik de ez van ezt kel szeretni .
2013. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!