Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki ha emiatt nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha emiatt nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt, most osszejohetne.

Apámnak anyámnak be is mutatnam, de a többi rokonságot annyira szégyellem... Szégyen az egész rokonsagom, meg egetnének a csaj elott h csak ő az első meg biztos mondana valamelyik h épp ideje volt. Meg elekotnenek az tuti.

Épp ezért felek h mi lesz ha hivatalosan is járni fogok ezzel a csajjal...



2013. jan. 20. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bemutatni a rokonságnak....nálam specc sokáig nem is tudták hogy volt...ha gáz a rokonság akkor meg kell mondani h "Lóf*sz a segetekbe..cső"
2013. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csak fura

Nyugodtan akarjál, majd elmondod neki, h a családot egyes tagjai hááát .. hát szoval igen....

2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azt javaslom először is ismerd meg a lányt és ha komolyra fordul a kapcsolatotok,amelyben mindketten szeretitek egymást akkor szerintem már nem fogja érdekelni mások véleménye,hiszen szeretni fog. A kezdeti stádiumban meg nem feltétlenül kell bemutatni az egész rokonságnak. Ez szerintem amúgy is elriasztaná. Majd akkor mutasd be ha komollyá válik a kapcsolat és ha te is úgy érzed,hogy senki más nem számít csak a barátnőd. Amúgy furcsa és szomorú,hogy ilyen rokonaid vannak... Sok sikert!
2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de attól még lehet barátnőd..

Most figyelj ha jobban belegondolsz egyszer így is úgy is lesz.

Amúgy az ilyentől nem kell félni hogy szólnak, nevetsz rajta egy jót és kész, és ebben amúgy is mi a ciki?!

2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hülye vagy ha az zavar .. már bocs..

szerintem ez csak téged zavarna.. a barátnődet nem.

nekem is szégyenkeznem kell ezek szerint mert anyám állandóan bántalmazott ?

2013. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Visszaszolok én mindenkinek csak nekem fájna ha egy számomra fontos embert megbantananak, és hat rossz lenne ha emiatt lenne szomorú.
2013. jan. 20. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mar bocs, de a rokonsagnak mi koze ahhoz hogy ki a baratnod? bemutatod a szuleidnek es kesz, hulyeseg az egesz rokonsagnak bemutatni
2013. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mxxx ***** válasza:

sztem megértené a csaj..:)

minden család nemnormal...legalábbis az enyém sem normális ilyen téren :DD

de engem nemzavar...majd biztos zavarni fog ha lesz pasim Xd :D

2013. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kifogásokat keresed, mert könnyebb meggyőzni magadat, hogy valamilyen külső körülmény miatt te nem akarsz barátnőt.
2013. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!