Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom nagyon büdös újabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon büdös újabban, és zavar, valamiért nem fürdik! Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Nagyon büdös szó szerint, és már irritál, a lábszaga is rémes ha bejön a szobámba egyszerűen ki se tudom szellőztetni, múltkor anyám is beszólt, hogy mossam már meg a lábam azt hitte nekem ilyen büdös :/ pedig nem az enyém, de magamra vállaltam, nem akartam, hogy megtudja, hogy igénytelen... pedig eddig nem volt olyan! dezodorált, fürdött, tiszta volt, most meg nem borotválkozik, nem fürdik, zsíros a haja é büdös lábszaga van... a szexuális részéről meg ne is beszéljünk, mert a pénisze is rettentően büdös, orális szexet már nem tudom megtenni neki, viszont elvárja, de mondtam már neki, hogy nem lenne kedved egy közös fürdőhöz? erre azt mondja előbb fürödtem, rá ér az még... és elkezd rám mászni, aztán nem akarom megbántani, így hagyom, de tegnap rám szólt, hogy miért nem akarok lesz*pni? Én meg azt mondtam neki, hogy most nem lenne jó ötlet nem érzem jól maga... és a büdöstől tényleg nem voltam jól ablakot is nyitottam. Na mindegy. Mi lehet az oka, hogy nem fürdik és ennyire elhanyagolja újabban magát? Fél éve járunk, de ezt kb 1 hónapja csinálja. Mit tegyek? Ezt én nem fogom bírni... böfög is előttem, fingik is olyan mint akinek eltűntek a gátlásai irántam :( múltkor még egy nagyon büdöset is fingott és nevetett azon, hogy befogtam az orrom :(


17/L



2013. febr. 25. 08:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Lehet ilyen volt amúgy is, csak a szerelem elvakított.
2013. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Úgy látom sajnos az utalással nem sokra mentél, most már erélyesebben szólni kellene neki. Szerintem mással itt nem fogsz eredményt elérni. Én is úgy látom eltűntek a gátlásai de nagyon érdekelne mi váltotta ezt ki nála..

Még az is lehet, hogy anyagi gondjai vannak. Kérdezd meg tőle kerek perec, hogy elveszít téged ha nem hagyja abba ezt az illetlen viselkedést. Vegyél neki tisztálkodószereket, talán arra "kapcsol". Ha nem akkor nem marad más választásod kérd meg, hogy fürödjön. Ne köntörfalazz, mondd meg hogy zavar a szaga és az orál szexet is ezért nem csinálod. Meg, hogy mennyire szeretted amilyen ápolt volt régebben milyen jó illata volt, neked hiányzik.. ilyeneket. A közös fürdőre mit

2013. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

"Mész pancsi vagy mész p.csába válassz..."


Marad a szakítás... Ha nincs más megoldás.

2013. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Könnyen lehet, hogy korábban megjátszotta magát, és most úgy érzi, sínen van, és előjött az igazi énje.


De lehet más oka is. Lelki problémáktól anyagi gondokig sok minden.


Érdemes lenne elbeszélgetned vele ahelyett, hogy állandó kitérő válaszokat adsz. Ne várd meg, amíg anyukád teszi meg helyetted, mert az mindhármótok számára igen kínos lesz.

2013. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A közös fürdőre mit reagált?
2013. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Semmi értelme ... Ha most ilyen, hiába beszéled rá időlegesen a higiéniára , kis idő múlva ismét vissza fog esni ...

Egyébként annyira nem értem az ilyen igénytelen embereket ...

2013. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Mond meg neki szemtől szembe! Ez az ember rettentően igénytelen és bunkó!

És komolyan ezek után is vele akarsz lenni? Érdekes vagy. Nekem gyomrom nem lenne hozzá.

Mond meg neki, hogy ne haragudj drágám, de rettentően bűzlesz, tisztálkodj meg rendesen vagy inkább ne is gyere hozzánk és addig én sem megyek hozzátok. Egyrészt nem bírod elviselni a szagot, másrészt nem túl higiénikus, amit csinál.

És ez nem megbántás lesz, csupán az igazság.

Ha ezután se veszi a lapot, akkor meg szerintem jobb lesz tovább állnod. Kivéve, ha nem így szeretnéd leélni vele az életedet. De az már a te dolgod lesz akkor.

2013. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
a ruháit váltja?
2013. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem is értem a problémát. Én valószinűleg megmondanám neki hogy olyan szaga van mint egy kan disznónak, majd adnék neki szappant törölközöt. Ha nem hajlandó elmenni fűredeni, akkor lapát. Ki van csukva hogy megengedjem hogy belémrakja a mocskos szerszámát.
2013. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2013. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!