Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Zavar ha büdös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Zavar ha büdös a pasid lába?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hümm. Még sosem szagoltam.

Érezni meg nem érzem, így nyilván nem büdös.

Betegség miatt is lehet az.

Ha nagyon zavarna, előjáték gyanánt egy közös zuhanyzás...

2010. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ez nem ápolatlanságra utal, csak simán rossz a cipője addig nem.

a párom nem csak akkor szeretem ha tökéletes. vele jár hogy ő is "büdöset sz*rik" :)

2010. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, zavart.A volt élettársam lába iszonyatosan büdös volt mindig.De ő igénytelen is volt.Nah ezért (is) a volt élettársam.
2010. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

21:09 ezen jot rohogtem=D


hat ha minden nap mosod akkor nincs hogy budos legyen en nekem csak regebben volt budos pedig minden nap megmostam de mindig csak ocska cipoket vettem (nonmarkas) de fel eve vettem egy adidas cipot + hozza vettem adidas zoknit es azota nem budos egyaltalan volt h egy napi hasznalat utan a zokninak meg ereztem az oblito illatat:D


18/F Muhaha

2010. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem zavar, sőt imádom ha büdös a lába. hogy lehet ilyen kérdést kitenni ? ki szereti vajon ha büdös a pasija lába, vagy büdös akárki lába a közelébe. istenem.. nem az a kérdés hogy szeretem-e hanem hogy elviselem-e :)
2010. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:28

nemtudom mi oly vicces:) szokj hozzá, majd rájössz: van hogy álmaid nője olyat f*sik, hogy két hétig nem lehet bemenni a budiba utána... Nem azt mondtamh izgulok a lábszagra, de előfordul a párommal, és nem fogom hazazavarni érte.

2010. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne szagolgasd!!és a sikert garantálom!
2010. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

22:01 "Muhaha" a nevem:D:D:D nem talalom viccesnek xD


18/F Muhaha xD

2010. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Áááá,"dehogy":) Férjem kőműves,10órákat nyom le acélbetkós munkavédelmi bakancsban,vehetek neki bármilyen fasza zoknit,és moshatja a lábát,de dög büdös mindig.Mire hétvégén elpárologna(akkor nem melóznak),addigra hétfőn megint szagotkap:) Mikor még nem éltünk együtt,hanem a szüleivel lakott,egy pici szobája volt,így mikor mentem,letettem a kabátomat,vagy a pulcsimat mindig az ágytámlára,az alsó részre,amerre a lábunk néz.Hát mikor mentem haza,le kellett vegyem a kabit,mert (mosdás után is!!!)úgy bevette a lábszagot,hogy nem mertem felülni benne a buszra:D
2010. júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:35

akkor te biztos nagyon szereted a párod :)

2010. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!