Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ebben az esetben:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben az esetben:2 fiú egy lány?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit tegyek...volt egy barátom 4 hónapig akit nagyon szerettem semmi baj nem volt a kapcsolatunkban. Egyszer találkoztam egy másik sráccal is, aki nagyon megtetszett és egy idő után kezdtem érezni,hogy fontosabbá válik számomra, mint barátom. A végén azt éreztem,hogy nem éreztem semmit barátom iránt. Így hát ott hagytam és a másik fiúval nem sokára össze is jöttem...nem rögtön persze minimum 1 hónapos szünet volt a kettő között és úgy éreztem akkor,hogy nem bántam meg a szakítást. Mostani barátommal minden rendben volt szintén...eddig! Most olyan érzésem van, mintha hiányozna volt barátom..igen tudom önző dolog velük szemben...és igazából nem akarok megint ingázásba kezdeni kettejük között...tudom,hogy nem ismertek de biztosan voltatok ti is ilyen helyzetben vagy eltudjátok képzelni. Kérlek szépen segítsetek mit tegyek?

2013. febr. 26. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha két fiút szeretsz a másodikat válaszd mert akkor valószínű hiányzott valami az elsőből, viszont ez természetes, hogy hiányzik a volt pasid.. majd idővel jobb lesz.
2013. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudj az exedre nemet mondani, máshogy nem megy.
2014. aug. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!