Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben? Fogalmam sincs hogy mit érzek. Teljesen össze vagyok kavarodva mostanában.

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja jöttem össze a barátommal, de már azelőtt is randizgattunk sokszor... Már lassan egy éve. Nagyon úgy éreztem hogy szeretem és iránta éreztem eddig a legtöbbet. De most annyira furcsa minden... Persze nem az ő hibája mert ugyanúgy szeretne mint eddig. Csak nekem mostanában nagyon rossz napjaim voltak és ez úgy előjön. Tulajdonképpen semmi kedvem sehova se menni és már 1 hete nem is találkoztunk. De nem érzem annyira hogy tulzottan vágynék arra hogy itt legyen, bár most szinte senkire se vágyok sehogy se.

Mostanában kevesebbet beszélek vele és most azon akadt ki hogy semmit se mondok el neki de ő szeret. Én meg nem tudom... Nagyon furcsa most. Ráadásul van egy srác, nem érdekel túlzottan de még is érdeklődök iránta és ezt ilyenkor nem kéne...

A francba mi a fenét csináljak? (15/L)



2013. jan. 18. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem találkozz a barátoddal és akkor utána a másik sráccal és el kell döntened hogy melyik legyen
2013. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne járj senkivel, csak ismerkedj.
2013. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!