Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy láány. :D Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerymiller kérdése:

Van egy láány. :D Hogy mondjam el neki? (részletek lelnt)

Figyelt kérdés

szóval... néhány hónapja ismerkedünk meg igazából.. Sokat beszélgetünk személyesen is meg facebookon is. Nagyon tetszik és szeretnék vele járni. Ezt szeretném vele tudatni valahogy.. De nem akarom h szívszélhűdést kapjon ott helyben.. Szóval értitek?! :D

a normális válaszokat megköszönöm :)

16/F; 15/L



2013. febr. 26. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor előtte párszor mondj neki szépeket, hogy ő az ideálod, bármi kell, segítesz neki stb
2013. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bokolj neki ,segits neki ,legyel vele tobbet es mondd meg neki hogy mindigis egy olyan baratra vagytal mint o. Utana kerdezd meg hogy mi a velemenye rolad. Ha jokat mondd es bejossz neki egy kis ido utan kerdezd meg hogy nem akarja e hogy tobb legyen neked egy baratnal... Na de sejtelmes voltam! :-P
2013. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, kipróbálom őket :D
2013. febr. 26. 21:46
 4/7 A kérdező kommentje:

beszélgetések közben elég gyakori a szemkontaktus (1-3 mp), sokat mosolyog és csillog a szeme :D

amikor csak elmegyünk egymás mellet mosolyogva köszön és figyel

ezek jót jelentenek?

2013. febr. 26. 21:52
 5/7 Bogesz:) ***** válasza:
Hát rosszat biztos nem..;)
2013. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze hogy jot jelent!!! Szerintem tetszel neki. Bevalt amit elozoleg irtam?
2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még így konkrétan nem kérdeztem meg tőle h mit gondol rólam, de azt h bármiben segítségre van szüksége akk szóljon
2013. febr. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!