Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá, vagy mondjam meg neki? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy buliban ismerkedtünk meg, utána pár napra rá találkoztunk. Elsőre szimpatikus és kedves volt, bár kicsit furcsán beszél... Utána besűrűsödtek a suli miatt a napjaim, heteim, így amikor hívott újabb találkozóra, meg moziba, nem tudtam elmenni. De őszintén szólva nem is nagyon lett volna kedvem, és nem is nagyon akarok vele találkozgatni... Ő többet szeretne, mint egyszerű ismerettség, barátság. Én viszont (lassan 2 éve, hogy véget ért az előző kapcsolatom, ami 1.5 évig tartott) nem szeretnék kapcsolatot, összejönni.

Hogyan mondjam meg neki, hogy ez a helyzet? Személyesen, vagy sem? De ugyanakkor nem akarom, hogy megsértődjön!


2009. nov. 21. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy megsértődig-e. És szerintem ne személyesen.
2009. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell megsérteni...

Mond meg neki, hogy neked nincs időd barátkozni, mert folyton tanulsz és nem akarsz találkozni vele, mert a szüleid nem engedik.

Ennyi...

2009. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a szüleim nem engedik, hogy találkozzunk... Ők nem szólnak bele az ügyeimbe.
2009. nov. 21. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:

És akkor nem füllentheted ezt, hogy ne sértsd meg a fiút?!

Ha meg őszinte vagy akkor mond meg neki, hogy szálljon le rólad mert nem akarsz tőle semmit...

2009. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt már tudja, hogy a szüleimtől nem függök, szóval saját magamnak mondanék ellent, ha erre hivatkoznék.
2009. nov. 22. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor csak az őszinteség segít, még mindig jobb, ha sértve érzi magát, mintha egy álom után szaladna mindhiába...

Mindenkinek rosszul esik a visszautasítás, akármilyen szépen adagolod is...De azt tudnod kell, hogy a legtöbb férfi egy kedves visszautasítástól még nem hátrál meg, van aki kihívásnak tekinti...Kerek perec meg kell mondani, hogy keressen magának mást!!!

Sajnos muszáj ezt tenni...Én is évekig szerelmes voltam egy lányba feleslegesen, mert nem tudott rendesen elutasítani és mindig rést hagyott a visszautasításban és azt hittem, hogy még van esélyem...

Ennek már több, mint 13 éve és még most is szarul esik, ha visszagondolok rá!

31/F

2009. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!