Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el egy tinilányna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy tinilánynak, hogy nekem szex nélkül is tökéletes lenne, ha ő még nem kész?

Figyelt kérdés

Hello!


Egy 24 éves srác vagyok és van egy 14 éves lány, aki nagyon tetszik, pontosabban inkább TELJESEN belecsavarodtam. Sajnos nem nagyon enged közel magához, pedig próbálkozom, kértem már, hogy találkozzunk, de nem akar, többször lemondta már valami ürüggyel, hogy nem ér rá (ami persze lehet, hogy nem csak ürügy volt, ezt nem tudom). Alapjában véve jól megértjük egymást, de érzek egy falat köztünk, amit én valamiért nem tudok áttörni, például fizikai kontaktust (simogatás, ölelés) félek vele kezdeményezni. Egyszer-kétszer kedvességből megsimogattam, ekkor védekezően leszólt, hogy "nem vagyok kiskutya, hogy simogass", utána bocsánatot kért majd mondta, hogy csak viccelt. Úgy érzem, sőt, számomra szinte egyértelmű volt, hogy megijedt tőlem. Azt gyanítom, hogy a lány talán "túl kanosnak" ítél meg és azt gondolja, hogy egy ennyi idős srácnál már elengedhetetlen a csók és a szex. Ez egyáltalán nem így van, nálam legalábbis. Én a kisugárzását, az életvidámságát és a személyiségét szeretem nagyon és biztos vagyok benne, hogy szex nélkül is működne a dolog. Hogy adjam ezt a tudomására, ha ilyen témákról még egyáltalán nem beszéltünk?


Szeretném ha reálisan ítélne meg és nem félne tőlem. Arról nincs semmi infóm, hogy én bejövök-e neki, persze csak remélni tudom, talán egy kicsit :)


Köszi előre is a válaszokat

Negatív, elutasító, jellemtelen és troll kommenteket nem kérek, köszönöm. Megoldást keresek.


2011. dec. 6. 23:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
14%
pedofil
2011. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Utolsó sor, barátom. Köszönöm az értelmes hozzászólást.
2011. dec. 6. 23:34
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Ember legyen már eszed! Te egy felnőtt ember vagy, ő meg még gyerek... Erre nincs megoldás. 22 vagyok, de nálam nem jöhet szóba senki 17 alatt. Erre te 24-évesen egy 10évvel fiatalabb lánnyal... Nem kötekedni akarok, de inkább hallgass most az eszedre a szíved helyett.
2011. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem kérsz troll kommentárokat, akkor javaslom keress egy másik fórumot a kérdésed feltevésére. Egyébként pedig én inkább hagynám a hölgyet, akármennyire is tetszik.
2011. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nemrég regisztráltam a gyakorikerdesek.hu-ra, ahogy elnézem az ilyen kérdéseknél az arány 1 normális válasz 10-ből. Türelmes vagyok.
2011. dec. 6. 23:37
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

Jó, volt már ilyen a történelemben, hogy bejött valakinek egy ilyen kislány, de őszintén, meddig bírnád ki egy ilyen helyes lányka mellett szex nélkül? Két-három évet tudnál várni mondjuk?

Ha van nővére, inkább arra hajts rá! :-)

2011. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
58%
30 éves korodig várni akarsz?
2011. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Az most mellékes, hogy mennyit bírnék ki, ha összejönnénk, és még jobban megszeretném, akkor biztos, hogy hosszú időt kibírnék. Inkább kérlek, válaszolj a kérdésemre.
2011. dec. 6. 23:39
 9/34 anonim ***** válasza:
21%
2011. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
lehet most tetszik de a lány jó esetbe majd felnő megváltozik az értékrendje és kicsi az esélye hogy együtt lesztek
2011. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!