Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kétségbeesett vagyok, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbeesett vagyok, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában sok a hangulat válzotásom és ingadozásom ami kihat a párkapcsolatomra is mert akaratlanul elkezdek sírni azt gondolom hogy már nem szeret és könnyekbe borulva fekszem vállán, félek tőle hogy megcsal vagy elgondolom hogy hány lánnyal lehetne együtt úgy ha én nem lennék.... Nem csak vele kapcsolatban vannak gyors váltások a hangulatomban hanem bármi negatívra gondolok az megragad az agyamban. Viszont a kapcsolatomat nagyon féltem mert már 2-3 találkozás óta néha néha lefagy a hangulat a "butaságaim" miatt. Vajon ez mitől lehet? Nagyon félek :(

18/L



2013. febr. 27. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétségbeesett vagyok, mi bajom lehet? --> az, hogy kétségbe vagy esve :)
2013. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki akarna egy olyan lánnyal együtt lenni, aki folyton sír, ha vele van? Így tényleg csak azt éred el, h elhagy és valóra válik a félelmed... viszont ha sikerülne észbekapnod és rájönnél, h saját magad alatt vágod a fát akkor talán még időben ráeszmélnél h neked kell ezen változtatni, méghozzá azzal h nem kezdesz el minden 2. percben pityeregni a barátoddal, inkább mutasd ki, h mennyire szereted, legyetek együtt boldogok, és akkor majd eszébe se fog jutni h mással akarna lenni.
2013. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót?
2013. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem
2013. febr. 27. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány miatt is lehet, szedj 5HTP-t és multivitamint. Mindenkinek vannak hülye időszakai... Sport is kur.vára bejött nekem. :)
2013. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah: kezdj el sportolni, az leköti a feles energiáid és nem ezen fogsz pörögni ...ha így folytatod tényleg ott hagy.
2013. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!