Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nekem ebből bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nekem ebből bármilyen bajom, ha megismerkedünk? Normálisak a török férfiak?

Figyelt kérdés
17 vagyok és egy ideje levelezek egy török féfival, aki 22 éves. Ide fog költözni Mo.-ra és szeretne megismerni, mert tetszem neki, de már azt is mondta, hogy elvenne feleségül és inkább ne szexeljek, mert szűz feleséget szeretne. Előtte pedig, hogy szívesen dugna velem. Hát igazából nem tudom hova tenni... Előtte már vagy 5 török srác környékezett meg szép szövegekkel és akar csak megdugni. Nagyon normálisnak tartom, mert irtó aranyos. Viszont ez után kicsit agyvérzést kaptam, hogy gyakorlatilag nem is ismer, nem is látott élőben, csak cam-on keresztül és ilyeneket ír. Mire számítsak? Ne legyen naiv és szarjam le vagy ha találkozunk ismerjem meg és majd eldől?
2013. febr. 3. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jó kanosak.
2013. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

*akart

*legyek

2013. febr. 3. 21:30
 3/17 A kérdező kommentje:
De ennyire?
2013. febr. 3. 21:31
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Eljátszod vele az Egri csillagokat: kivered a törököt
2013. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A barátom német, a hazájában rengeteg van, azt mondja, nagyon erőszakosak, ha nem akarsz szexelni, akkor megerőszakolnak, rosszabbak mint a cigányok, szerintem hagyd a fenébe...nem éri meg a kockàzatot!!!
2013. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szard le. A törökökkel nem érdemes kezdeni, már csak a történelmünk miatt sem. :D Jó, persze ez csak vicc. De viccen kívül viszont tényleg nem kezdenék eggyel sem, mert ki tudja hogy a vallásukból adódóan mennyire lennél alárendelve a kapcsolatban és aztán van egy ismerősöm is, akit erősen megszokott szorongatni a török pasija, merthogy ez náluk szokás, az asszony dolga hogy tűrjön. Szerintem ne menj bele, rossz vége lesz.
2013. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Eltérő a kultúrájuk.

Van sok normális,de van aki egy randi után a tulajdonának tekint,és egyfolytában a nyomodban lesz..

2013. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Amúgy komolyan egy ilyen pasival ismerkedsz?

Szóra méltatod azok után,hogy megírta,hogy tartogasd neki magad amíg meg nem dug? Okos kislány vagy..

2013. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy cambodai írkált, hogy tetszem neki, szerelmet vallott kb 2 héten után, aztán aztán írta, hogy lefeküdnék-e vele. Szerintem ne menj bele a dologba, kerüld minél messzebb.
2013. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ellentmondásos. Ott elég nehezen kapnak nőt, mert csak házasság után lehet szex. Ezért nagyon sok próbálkozik neten európai nőkkel, akár szexchatre is. Feleségül csak akkor venne, ha valóban szűz vagy.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem nagyon alá lennél rendelve neki egy ilyen kapcsolatban. Náluk nem egyenrangú a nő.

2013. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!