Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb fiú barát, szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barát, szerelem. Többi lennt. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb fiú barátom, 1-2x összevesztünk,de aztán mindig kibékültünk.. És nem rég megint össze vesztünk, egy másik lány kavart be.. de ezúttal nem békültünk ki. És most úgy érzem, mint ha szeretném, mármint szerelmes vagyok belé. Minden héten látom párszor.. És rossz érzés, hogy nem vagyunk jóba. Mikor még jóba voltunk, rajta is látszódott, hogy valamit érez, többször elhívott hozzájuk.. Hiányoznak ezek a dolgok, legalább barátok legyünk újra!

15/L



2013. márc. 3. 22:56
 1/5 HotChoc ***** válasza:
Beszélj vele. Mondd meg neki, hogy hiányzik a barátsága, és szeretnéd, ha kibékülnétek. Ha ő is így érez, kapni fog az alkalmon.
2013. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel,szorítok neked! ;)
2013. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furcsa neki, hogy kiakadsz lányok miatt, amikor elvileg csak barátok vagytok. De lehet, hogy neki is hiányoznak a régi dolgok. :)

Amúgy meg én is egykorú vagyok veled, nekem is van egy ilyen egyszer-kétszer összevesztünk, fiú barátom (puszta véletlenségből :D), mondjuk én nem vagyok beleesve. Mindegy, nem is ez a lényeg. Nagyon durván összevesztem vele karácsony előtt, teljesen kiakadtam, mert hát, pocsék, amikor tönkremegy egy barátság. Közöltem vele, hogy soha többet látni sem akarom (sulitársak vagyunk, de akkor nem nagyon gondoltam át), és hogy iszonyatosan elegem van már belőle. Aztán zseniálisan elviharzottam, és bőgtem egy jót a suli klotyójában. No igen, tehát tudom, hogy pocsék érzés. Másnap baromi rosszul éreztem magamat, az utolsó szünet előtti nap volt, tehát úgy voltam vele, hogy na, akkor csak-csak elviselem.

A furcsa az volt, amikor a szünetben beszélgettem egy pár emberrel, ő pedig odajött, hatalmas vigyorral a képén, és hallgatott egy picit (aztán én magyaráztam), és elkezdett direkt nekem címezgetett poénokat mondani, a megjegyzéseimre reagálni, miegyebek. Aztán amikor megkérdeztem, hogy dereng-e neki, mi történt tegnap, aztán halál komolyan kiderült, hogy nem emlékezett. Pff.

Írtam egy kisregényt, aminek legfeljebb csak empátiából veheted hasznát, de azért levonom a tanulságot, hogy miért is osztottam meg veled ezt a felettébb érdekfeszítő anekdotát: ne várd el egy fiútól, hogy normális békülést kezdeményezzen! Komolyan ne. Az ő két eszközük arra, hogy megnyerjenek valakit a bamba vigyor és a pocsék viccek. Csak menj oda a sráchoz, amikor olyanok társaságában van, akiket például te is ismersz, és kezdj el poénkodni vele. Hidd el, ha nem akarja tartani a haragot (márpedig nem hiszem), akkor venni fogja a lapot, és minden olyan lesz, mint régen.

2013. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hű, de rosszul fogalmaztam, bocsi. Remélem, a lényeg átjön :)
2013. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Ezt fogom csinálni, remélem minnél előbb lesz rá alkalom..
2013. márc. 4. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!