Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy ennyire kancás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire kancás vagyok, le kéne állítanom magam?

Figyelt kérdés

Totál szerelmes vagyok, életemben elôször. Eddig ilyen kis nagyon szende-szûz voltam, szégyenlôs, zavarba jöttem, ha valaki felhozta a szex témát, és nem tudtam elképzelni, hogy én is egyszer ilyesmi dolgokat fogok csinálni.

Aztán most ahogy 1 hónapja járunk a barátommal, minden megváltozott. A múltkor náluk voltam filmet nézni. A film vége után levette a pulcsiját, és fekete ing volt rajta... Teljesen beindultam rá, és elkezdtünk hevesen csókolózni, akkor nyúltam be először a pólója alá. Utána kicsit úgy éreztem, elôrehaladtam, mert mindig én kezdeményeztem eddig ilyesfajta dolgokat ( 3 hét után nem bírtam ki, és szépen lassan rávezttem a kezét a fenekemre. ), és nem akartam ilyen 'szexôrült'-nek tûnni, elhatároztam magamban, hogy 'abbahagyom'. De folyamatosan fantáziáltam, nem bírtam abbahagyni, míg végül rájöttem, hogy baromi kancás vagyok... Megkértem a barátomat, hogy ne vegyen fel inget, mert akkor 'elszabadul a pokol'. Mosolyogott egyet magában, de bólintott.

Eddig nagyon vigyázott, semmit nem kezdeményezett, úgy tûnt, nagyon visszafogja magát, egyébként is ilyen természet. Aztán péntek este, amikor haverokkal voltunk, több 'huncutságot' is tett, meg volt egy olyan kijelentése, hogy 'én is kanos vagyok, csak nem mutatom ki' ( nem tudom, hogy viccelt-e, vagy komolyan mondta-e, de péntek este már éreztem, hogy 'készül' vmire )

Aztán szombaton miben volt? Sötétkék ingben. Pedig kértem, hogy ne... Vigyorgott, aztán kvázi egymásnak estünk. Persze a szép, lassú, romantikus stílusunkban. Csókolgattam a nyakát, aztán a mellkasát, végül ott is, gatyán keresztül, aztán szép lassan elkezdtem kigombolni a nadrágját. Azt mondta: " Andi, én nem állítanálak le, de nem akarom, hogy utána megbánd!" Nagyon aranyos volt... Nagyon akartam, az lett a vége, hogy kivertem neki. Nem bántam meg. Nagyon jó volt... Persze én arra még nem vagyok felkészülve, hogy ô itim helyeken hozzám nyúljon, azzal még várnék.

L/15,5



2013. márc. 3. 23:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el.

Kancás. :DD

2013. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, h kancás? :D
2013. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Van! :D Jó, akkor kanos, de lány vagyok! És olvassátok el, nagyon fontos !! :D Légyszi.

-.- Nem vagyok se férfi, se 30 éves...

2013. márc. 3. 23:20
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
"kvázi" Te tuti a matektanárom vagy :D
2013. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen normális.
2013. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
A kannak a szuka a megfelelője, nem a kanca.
2013. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nemár!! :D

Egyébként is utálom a matekot.

2013. márc. 3. 23:21
 8/33 anonim ***** válasza:
63%
Ő nem mondanám 30as pasinak inkáb olyan 17-20 körülinek tippelném... de kétségtelen, hogy pasi :)
2013. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
53%
én is használom a kancás szót.
2013. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

elolvastam

aranyos történet:)

amúgy szerintem ez teljesen normális.

2013. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!