Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jajj nem tom hogy mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitti malik kérdése:

Jajj nem tom hogy mit tegyek. Van egyáltalán ennek értelme?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki nagyon tetszik, de nem tom eldönteni hogy én is neki. nem merem megkérdezni félek. mindig megvéd mindenkitől és sokszor hülyéskedik velem. ha egy fiuval beszélgetek ő odajön hozzánk. lányoközül csak rám mosolyog és mellettem áll ki. sokszor órán néz feltűnően és amikor odanézek akkor is néz. az eggyik órán amikor szemben ültem vele akkor nagyon közelről nézett és én is kiváncsi voltam ha belenézek én is a szemébe akkor elfordul e de nem. hosszú ideig szemeztünk a tanár szólt nekünk hoyg ne álmodozzunk.. de félek tőlle megkérdezni hogy tetszek e neki vagy nem..

2013. márc. 10. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Tartsd ezt a kontaktust vele tovább aztán majd csak elhív randizni. Szerintem 80% hogy tetszel neki. :)


16/L

2013. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van rá esély. Mondjuk a fiúk dolga a kezedeményezéss viszont

adj rá neki "jelet" hogy te benne lennél egy kapcsolatban:D

17f

2013. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikba esni, tetszel neki. Egész biztos.
2013. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell megkérdezned. hagyd meg neki a kezdeményezést. A leírtak alapján biztos tetszel neki. Aki nem érdekli az embert azzal nem törődünk, ugymond átnézünk rajta. Ö pedig épp az hogy keresi a társaságodat stb. Szemezzetek csak, ezzel jelzed neki hogy Ö is tetszik neked. Ö valószinüleg épp ugy kétségek között van hogy vajon tetszik-e neked. Ezért kell hogy adj jelejet, aztán majd ugyis kezdeményez, már ha igazi pasi...
2013. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. hát igen. megpróbálom. csak félek hogy nem lesz belőle semmi
2013. márc. 10. 13:19
 6/6 A kérdező kommentje:
fészen sokat beszélünk de én írok rá és én kérdezek ha nem írok rá akkor nem iis ír rám 1 szer írt rám csak.
2013. márc. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!