Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet - és van bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Canadafan kérdése:

Hogyan lehet - és van bármi értelme - egy netes távkapcsolatot életben tartani?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerkedtem meg egy sráccal akivel nagyon megkedveltük egymást, de attól félek hogy pár napon belül kimerül az egész..ami olyan rossz érzés lenne:-/ Van itt olyan akivel hasonló történt..hogy alakultak a dolgok?
2013. febr. 25. 14:16
 1/10 anonim válasza:
Mi az első levéltől számított egy hónapon belül találkoztunk, 9 hónapig ingáztunk, aztán összeköltöztünk. Tavaly nyáron volt az esküvőnk. :)
2013. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Wow, gratulálok! :-) Ha van kedved meséld el sztorit, érdekelne!:) Azt nem tettem hozzá, hogy mi nem egy országban élünk sajna.
2013. febr. 25. 14:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha értelmét látod, akkor van. Mi hónapokig leveleztünk,majd találkoztunk, ennek már 3,5 éve. Azóta együtt élünk :)
2013. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy én eleve nehezen tudom elképzelni, hogy egy jól működő kapcsolatom legyen nemhogy ilyen körülmények között. A másik meg, hogy eleve megijedtem egy kicsit ezektől az "elementáris erőktől" :-) Valószínűleg take it easy módban kéne lennem csak elkezdtem agyalni - azaz feljöttek a félelmeim.
2013. febr. 25. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazából attól is függ, milyen messze lakik a srác.
2013. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a világvégén, Európán belül szerencsére:)
2013. febr. 25. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első le is írta a lényeget: "9 hónapig ingáztunk, aztán összeköltöztünk". Nagyjából ez az intervallum, ameddig ki lehet húzni, ha nincs előrelépés, idővel tönkremegy majd. Egy cimborám kb egy évig húzta ezt, de náluk is az volt a motiváló erő, hogy a csaj nemsokára egy hozzánk közelebbi városba jön egyetemre, de a kapcsolat már nem érte meg a szeptembert.
2013. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi több, mint 3 éve vagyunk együtt, de minket csak egy fél ország választ el, és így is nehéz. Országokon átívelő kapcsolatban nem hiszek.
2013. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Aki utoljára írtál...kérhetnélek,h kicsit mesélj a kapcsolatodról,amit egy fél ország választ szét,hogy hogyan oldjátok meg stb..munka v suli mellett.Meg h működik ,,,köszönöm:)
2013. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Külföldi kapcsolat nagyon nehéz. Én 1 évig voltam 320 km-re páromtól úgy, hogy iskolába jártam, és volt két munkahelyem. Hát...nem sokat aludtam, szerencsére azóta összeköltöztünk.
2013. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!