Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hulyen nezne ram ha megkernem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyen nezne ram ha megkernem?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok. Van egy fiu az osztalyunkban akihez nagyon vonzodok es meg szeretnem olelni valamiert... Eros ingert erzek ra.

Nemreg meg azt hittem flortol velem de szinte mindenkivel flortolos hangnemben beszel szoval mar sajnos egyaltalan nem hiszem hogy tetszenek neki. Vagy, hogy CSAK en tetszenek neki.

Megis nagyon meg szeretnem olelni es ez nem amolyan szeretethiany hanem ot es csakis ot szeretnem jol megolelni es hozzabujni.

Szerintetek nagyon nagy hulyeseg lenne megtenni? Vagy megkerdezni? Persze sulin kivul vagyis senki sem latna. Vagy fogjam vissza magam es ne is gondoljak erre?

Olyan rossz :-(

Segitsetek!! :-(

Elore is nagyon koszonom



2013. márc. 12. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy próbát megér legalább tudni fogod utána h ő mit érez.
2013. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is ölelkezös hangulatban vagypk... ma estét végig kedves és érzelmes voltam itt is gyken :)
2013. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem akarok nyomulni marpedig ezt annak venne es mi van ha visszautasit?? Akkor mit tegyek? :-( hiszen pont ez a legrosszabb hogy osztalytarsak vagyunk... Esetleg masnak is elmondana... Es akkor en mit tegyek? :-(
2013. márc. 12. 20:30
 4/11 anonim válasza:
Sztem felejtős, osztálytársakkal nem éri meg, ha össze is jöttök cikis lesz :D
2013. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
sztem mondd meg neki h le is szopnad, akkor tuti nem ellenkezik
2013. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso: te egy f*sz vagy.
2013. márc. 12. 21:26
 7/11 Baccardi01 ***** válasza:
Öleld meg nyugodtan és mond el neki mit érzel. Nem veszíthetsz sokat szerintem.
2013. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De az osztalytarsam! Csak ez akadalyoz meg benne... :'(
2013. márc. 12. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne kérd meg erre, egy kicsit cink legalábbis én így látom!akkor rájön majd hogy úgy oda vagy érte és hát nem tudom hogy rád ez milyen fényt vetne..
2013. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad van... De miert vonz ennyire?? :-(
2013. márc. 13. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!