Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyének nézne egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének nézne egy idegen pasi, ha megkérném hogy csókolózzunk?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs barátom, és nagyon hiányzik egy kis gyengédség. Hétvégén buliban leszek. Arra gondoltam, hogy csak megkérek majd egy idegent hogy ha nincs barátnője, és ellenvetése csókolózzunk kicsit, és semmi több.

Nincs energiám, se kéretésre, flörtre, magyarázkodásra stb. tényleg csak smárolni szeretnék egy jót.

Tudom gyerekes vagyok, de már nagyon hiányzik ez.

24/L


2013. jan. 25. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melyik buliba mész hétvégén? Lehet én is ott leszek:D
2013. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem fogja visszautasítani elhiheted. :D
2013. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg görcsösen akarod, azért nem sikerül felszedni pasit.
2013. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 László22 ***** válasza:
30%
Nem csak gyerekes de felelőtlen és undorító, azt sem tudod van-e valami baja,vagy hogy ki és mi csak úgy smárolgatnál vele, és te 24 éves vagy, ez most vagy kamu vagy csak ennyire felelőtlen vagy, de egy biztos csak sajnálni tudlak ha ennyire vagy képes.
2013. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyerekes ezzel. Ha engem kérnél én örülnék és izgatonak tartanám még akkor is, ha nem lenne folytatása (bár biztosan megkisérelnék elmenni ebbe az irányba is).(Muszáj kivárni a bulit? Hol laksz?)(Privi?)
2013. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
miért lenne felelőtlen meg undorító?végülis,párkapcsolat is indulhat egy csókból.vagy ez úgy van,hogy csak 4-5találkozás és hosszú beszélgetés után lehet? :D
2013. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 100% azt hinném hogy alszok aszt‘ megin‘ csak álmodok... És valszeg ki is derülne hogy igen :D Realista valóságban még így is messze elkerülnél.
2013. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pfhej! Azért én sosem lennék annyira elkeseredve hogy vaktában smárolgassak. Mondjuk én 6 éve vagyok együtt a párommal,de akkor se.Még 17 évesen sem johetett szóba akárki.
2013. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én belemennék
2013. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
néznék egy nagyot, de ha tetszenél, belemennék :)
2013. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!