Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet úgy valaha is barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy valaha is barátnőm, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Haveroknak is csak az osztálytársaimat tudom nevezni,de baráti viszonyban egyikükkel sem vagyok. Velük se nagyon szoktam elmenni sehova(az osztálykirándulásokat nem teszem ide,mert az teljesen más). Bulizni pár éve már egyáltalán nem járok. Ha van olyan aki ilyen helyzetben van,annak a válaszát előre is köszönöm.

2013. márc. 14. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nyílsz meg a lányok fele, akkor nehezen lesz.
2013. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
barátnőt akarsz vagy barátokat? a kettő közt nincs sok össze függés.ha lesz csajod akkor főleg vele leszel együtt nem a haverokkal
2013. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon ülsz, akkor egyik sem lesz.. Mondjuk barátnőd még lehet (társkereső oldalon.) De szerintem azért nyiss az emberek felé, szerez barátokat.
2013. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legnagyobb probléma(és véleményem szerint ez egésznek a fő problémája),hogy nagyon nehezen tudok mások felé nyitni, Viszont ha sikerül akkor az illető felé teljesen nyitott leszek.
2013. márc. 14. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahogy lehet,csak sokkal bonyolultabb,nehezebb,ha nincsenek barátaid...
2013. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Csak kicsit nehezebb. Nekem sincsenek ezért társkeresőn ismerkedtem.
2013. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mért nyitsz feléjük nehezen? Kezeld úgy őket, mint egy havert. Beszélj is úgy velük, ne lássák rajtad, hogy feszült, görcsös vagy csak lazán!
2013. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fekete Renáta válasza:
Velem is ez volt (többek közt..) ezért nem jártam el sehova,. Végül társkeresőn ismerkedtem. De nekem bevált :)
2013. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!