Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon el fog ez az érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon el fog ez az érzés valaha is múlni?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom több mint egy hete!Azóta se enni,se aludni se semmit nem bírok.Állandóan csak sírok mint egy idióta!Úgy érzem meghalt bennem valami,és nagyon de nagyon hiányzik.

Annyira a padlóra kerültem,hogy egyszerűen nem tudom,hogy kéne onnan felállni újra :(


2013. márc. 13. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hogyne mulna. nem olyan rossz érzés az csak hozzá kell szokni. lesz még egy pár ilyen érzés az életedbe. ez ezzel jár.
2013. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen elfog múlni idővel. Gondolom te se hiszed hogy a jelenleg több millió boldog ember, sose szakított még.
2013. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Múlik, idővek jobb lesz, csak tudod biztosan te is, én is mindig visszagondolok rá :(

hát én 3 évig nm tudtam felejteni, most sem csak már azér nm annyira agyalok ezen :(

Jön más, hidd el ahhoz hogy jó legyen, kell egy kis rossz is, most neked rossz, de eljön a jó ami kárpótól majd csak engedd hogy menjen..:)

2013. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy érzem,hogy el vitte a szívem,és a lelkem is :( Nem látok fényt,csak a sötétséget ;(

Most is a kispárnát szorongatom amit tőle kaptam,és 4 nyugtató mellet is csak sírni tudok.

2013. márc. 13. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok hétfőtől... :( Egyszerűen üresnek érzem magam, nem tudom felfogni, hogy tényleg ennyi volt. Egész nap a telefonomat nézem hátha jelentkezik, de semmi. Szörnyű dolog ez, amikor abban a tudatban van az ember, hogy szeretik, még reggel együtt ébredünk, ölelgetés meg minden, este meg azzal várnak, hogy nem megy együtt tovább.

Nem tudom mi lesz, mikor lesz jobb, hogy rázódok vissza az egyedüllétbe :(

2013. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!