Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A párom szakítani akar velem azért mert túlságosan meg akartam változtatni. Mikor csak arra kértem h ne füvezzen. Azt mondta már nem szeret de tudom h ez nem igaz mert érzem h szeret! De hogy mehetnék biztosra? Úgy hogy mikor beszélek vele mondom neki hogy bizonyítsa be egy csókkal? Abból érezni fogom h szeret-e? És ha tényleg nem szeret akkor milyen lesz az a csók? Ha megmondom neki hogy többet nem kérem hogy ne füvezzen van esély rá hogy együtt leszünk? Segítsetek könyörgöm. Nagyon nagyon szeretem!

2013. márc. 15. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
én ott hagytám a csába...nem azt mondtad h menjen Irakba harcolni hanem csak h ne füvezzen...ha ennyire sem képes akkor mit vársz ettől a kapcsolattól?
2013. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemáá biztos nem ennyi az ok. Ez nem szakító ok. Van ott még más is. Csináld azt,hogy menny oda hozzá,mondj el neki mindent amitől akarod hogy tudjon,és a te lelked is megkönnyebbül.(pl. szereted,de félsz hogy tönkremegy a füvezésbe,bármit megtennél érte....meg ilyeneket,a lényeg,hogy keményen,nem sírógörcs alatt) és ha úgy sem akar, hagyd ott és ne foglalkozz vele,gondolkodjon csak el amiket mondtál neki.ez lehet pár hónapba is bele téllik,de hidd el ha békén hagyod a gondolataival akkor jelentkezni fog.
2013. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
100%

szerintem te nagyon elvakult vagy vele szemben és kissé naiv is. Neked túl mélyek vele szemben az érzéseid, és ezért nem hinnéd el h nem szeret.

Egy csókkal nem változna semmi nem tudnál meg semmit.

Ha el nem szeret és el akar hagyni akkor el is fog.


Egyébként hány évesek vagytok 17-18?

2013. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan embert akinek van függősége, azt nem lehet csak úgy megváltoztatni.


azzal hogy arra kéred, hogy ne füvezzen, olyan mintha arra kérnéd, hogy ne vegyen levegőt!

innentől fogva nincs mint bizonyítania, az ő értékrendjében te másodlagos szerepet foglalsz el. Neki fontosabb a fű mint te.


Mellesleg egy csókkal semmit nem bizonyít, ez egy baromság!

Akkor is megcsókolhat szenvedélyesen, ha nem szeret.

Egyedül azzal tudna bizonyítani, ha letenné a füvet, érted.

De mivel a leírásodban benne van, hogy az a szakításotoknak a fő oka, hogy nem akarja miattad abba hagyni, ezért felejtős a dolog. sorry :(

2013. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naív vagy, nem szeret. Ha nem képes érted letenni a füvet, akkor nem. Egy csókból semmi sem derül ki, de ezek szerint nem szoktatok csókolózni vagy ez most miért lenne jó ötlet hogy azt mondod csókoljon meg?
2013. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem képes abbahagyni a füvezést, akkor nem szeret. És hidd el, hogy nekem is sokkal jobb, ha nem egy olyan fiúval jár, aki füvezik, mert később még másra is rászokhat.
2013. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy csókból semmi nem derül ki könyörgöm. ha szeret azt érezned kell. Az nem csókból vagy szxből érződik hanem egyéb viselkedéséből.
2013. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!