Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti fordított esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti fordított esetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mivel lány vagyok, természetesen nem díjazom, ha a barátom nagymellű, kerek seggű csajokat nézeget az interneten, és ezt szóvá is teszem, ami persze nem tetszik neki.

Ti mit tennétek fordított helyzetben (gondolok itt arra, ha ti lennétek lányok)?



2013. márc. 14. 14:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Mikor értitek már meg ti lányok, hogy attól hogy azt néha nézzük vagy a másik h utcán megnézünk nőket az nem jelenti azt h a partnerünk ne lenne tökéletesen megfelelő a számunkra?
2013. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz.
2013. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
hagynám hagy nézzeges egy kis szabadság kell másrészt minél megértőbb vagy annál őszitébb lesz veled
2013. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha a barátnőm nagymellű, kerek fenekű fiúkat nézegetne az interneten? Kicsit meglepődnék.
2013. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hűséget fogadott nem vakságot...ha viszont nem bízol benne akkor a kapcsolatnak már régen befellegzett:S
2013. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, ő is elmondta már ugyanezt. De attól még rosszul esik, főleg ha akkor csinálja, mikor ott ülök mellette..
2013. márc. 14. 14:43
 7/23 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló: zárójelben megjegyeztem, hogy ha ti lennétek lányok. Értsd jól a kérdést.
2013. márc. 14. 14:44
 8/23 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mintha te nem néznéd meg az utcán a jó pasikat, vagy a filmekben. Az hogy valaki megnéz valakit nem jelenti azt hogy kapásból le is akar cserélni...
2013. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy valóban nem nézek meg más pasikat, mert számomra ő a tökéletes és ezért nem is érdekel más. De lehet, hogy velem van a baj. ._.
2013. márc. 14. 14:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Jólvan, de ő attól még nézhet. Nem kell ilyen apróságért szekálni szegény gyereket :D
2013. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!