Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mit kell ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit kell ilyenkor mondani? Az első randin mi fér bele? Egy puszi, csók?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel tök jókat tudok beszélni. És mindig bókol és flörtöl velem. Ezzel nincs is gond, mert nekem is tetszik,de még soha nem volt barátom és kicsit félek attól, hogy elrontom vagy faképnél hagy..://

2013. márc. 17. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

AKkor vásárolj neki egy bronz szobrot, ha nem akarod, hogy faképnél hagyjon. Bókolj neki finoman Te is. :)


F25

2013. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az fér bele, amit a te lelkiismereted utólagos lelkifurdalás nélkül megenged.
2013. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen az a srác és ami nagyon fontos, hogy hány évesek vagytok.
2013. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjatok a puszinál az első randi alkalmával. Utána lesz ahogy lesz.
2013. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takamura válasza:

szerintem vegyél egy bokrot ábrázoló képet, és akkor nem fog fa képnél hagyni.

Komolyra fordítva a dolgot, attól függ hány évesek vagytok.

Szerintem első randinál még ne legyen csók, max a végén 1 puszi, nehogy túl nyomulósnak tartson, de neked ezzel nem kell foglalkozni, (Kivéve ha meleg vagy:D) mert általában a diú szoktak kezdeményezni. Ha meg akarna csókolni, és még korainak tartod, picit hajolj félre és adj neki az arcára egy puszit. Azért az utóbbi a legjobb megoldás, mert akkor nem kell beszélned, megérti mit akarsz (ha zavarba vagy nem kezdessz el dadogni stb.) és szerintem megérti.

2013. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!