Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belém szerelmes valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belém szerelmes valaki, ha megcsalt? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek az a férfi, aki folyamatosan azt bizonyítja, hogy szeret/szerelmes, viszont egyszer megcsal egy buliban, amikor a haverjaival iszogatnak és szórakoznak, attól még tényleg szerethet? Szóval az lehetséges, hogy tényleg szerelmes a pasi, csak ott épp olyan volt a hangulat, kicsit ittak, buliztak és nem tudott ellenállni a kísértésnek? És az lehet, hogy a szakítás után annyira megbán mindent, hogy kibékülés után nem csal meg többé? (4 éves kapcsolat után)


Fiúk,lányok véleménye is nagyon érdekel, bár legfőképp a fiúktól kérdezem, hogy ti hogy vagytok/lennétek ezzel? Tényleg lehetséges, hogy nagyon szeretitek a lányt, szerelmesek vagytok belé, mégis félreléptek?


Csak normális válaszokat írjatok légyszi! Köszönöm!



2013. márc. 17. 15:41
 1/10 anonim válasza:
100%

Az alkohol nagy gondokat tud okozni, ha képes innentől mértéket tartani, akkor lehetséges, hogy szeret.


16/F

2013. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!! Remélem igazad van!
2013. márc. 17. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ó én is ebben a helyzetben vagyok most..Szerintem lehet szerelmes :)
2013. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hú, ez egy nagyon sok tényezős dolog.

Itt nagyon sok függ a pillanatnyi lelkiállapotától, a másik lány viselkedésétől, a kettejük közti viszonytól, a környezettől, a szexuális fantáziáitól, illetve hogy veled épp milyen viszonyban volt akkor...

Elvileg lehetséges.

A hűtlenség azért egy egyszeri megcsalásban szerintem nem merül ki. Annak több jele is kell, hogy legyen. Egy őszinte beszélgetést azért csapnék vele a helyedben a fentiekről. Egy ilyen lelkizős beszélgetéshez való hozzáállása is sokat el tud mondani az irántad érzett érzelmeiről. Hát még amit elmond.

2013. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! Remélem, tényleg így van!
2013. márc. 18. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ilyesmi előfordul sokaknál, de attól még téged szeret.
2013. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarjak kiábrándítani,de NEM szeselmes.Lehet,hogy szeret,kötődik hozzád,vonzódik,de NEM szerelmes.Ha igazán szerelmes lenne,nem létezne rajtad kívül más nő a földön,esélyde sem lehetne megcsalásra.Szerinted,ha négy év után megtette,van arra garancia,h ha pl.együtt maradtok,neked gyereked lessz,elhízol,stb,akkor mondjuk 5év múlva nem fogja megtenni?Le lehet húzni,de sajnos ez van:(
2013. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23/f.hetes
2013. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem sem szeret. Sokmindent lehet az alkoholra fogni, de ezt aligha. Tény hogy oldja a gátlásokat, de azért az érzelmeket nem befolyásolja :D Aki szeret az részegen is téged szeret.

22F

2013. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sem szerelmes. Magamból kiindulva, ha szerelmes vagyok, egyszerűen észre sem veszek más férfit.
2013. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!