Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki tetszik, de nem merem elmondani neki, mivel úgy érzem lehet elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányt körülbelül 6 éve ismerem... Már utaltam rá, de még nem mutatta ki, hogy értette is. Mit tegyek?

2013. márc. 18. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
kitalálom 6.-os vagy?:D
2013. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2013. márc. 18. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Folytasd. Tovább kell kommunikálni. Nem feltétlenül arról kell beszélned vele, hogy tetszik neked. Egyszerűne beszélgess vele valami olyanról, ami vagy semleges, vagy őt érdekli. Én Facebook chaten is hódítottam már. Azon azért könnyebb, mert nem látjátok egymást, nincs akkora stressz. Ha sikerül már komolyabb dolgokra átterelni a beszélgetést, esetleg hívd el valahova. Egyébként abból amit mond következtetetsz rá, hogy bejössz-e neki vagy sem. Ha nagyon nyögve nyelősen válaszol, az pl. lehet, hogy azért is van, mert nem jössz be. De ha eleve félénk, akkor meg pont az ellenkezője is lehet, hogy nem akarja elrontani a beszélgetést. Kicsit több infó nem lenne rossz.
2013. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vesztenéd el, aki nem is a tiéd?
2013. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!