Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Később ebből akár még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később ebből akár még lehet szerelem? (a helyzet bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kb 1,5 éve kezdetét vette egy barátság. A legjobb fiúbarátjává váltam(ő tudja, hogy nekem nem ő a legjobb lánybarátom). Jobban megismertük egymást. Aztán a nyár elején elkezdett tetszeni, ahogy egyre többet beszéltünk (facbookon) mégjobban megkedveltem. Nyagyon szeretek vele lenni, ő is nagyon szeret velem lenni mert mondta. Sokat tudunk együtt nevetni (magunkon, egymáson, bármin :). Amikor vele vagyok akkor érzem magam a legjobban teljesen önmagam vagyok. Nagyon jó. Azért nem kezdeményeztem, mert tudtam hogy nem lehetünk együtt. Hiszen ez egy nagy-nagy friendzone. Úgy tettem hónapokig, mintha nem tetszene... Persze ilyenkor is mondták a haverjaink,hogy összeillünk, hogy a csajnak tetszem, de akkor is úgyvoltam vele hogy friendzone. Viccelődtünk is azzal hogy méghogy tetszem neki ugyanmár(ott akkor furcsa volt, meg mindig mikor ilyesmin poénkodtunk ezeket is ő hozta szóba, sajnos ez a furcsaság tartotta bennem a reményt...). Ha tetszettem egy csajnak azt tanácsolta, hgy hagyjam mivel fiatal 14 éves. (mi meg 16). Aztán beszéltünk nemrég. Bátor voltam, értitek.... Nem kaptam konkrét elutasítást, talán csak nem akart megbántani. ne rontsam el a barátságunkat.

De erre élő példa apu és anyu.... Legjobb barátok voltak, külsőre anyának nem is jött be. Nemtudom külsőre bejövök-e neki de belsőre nagyon csíp. Még vagy 2 éve hallottam a barátnőivel mikor beszélték hogy belőlem jópasi lesz. Azóta csak izom jött fel, igaz nem sok meg halvány borosta. Szerintetek lehetne ebből valami akár most akár később? Elsősorban lányok/nők válaszára számítok, de minden értékelhető válasznak örülök bárkitől. :))

16/f



2013. márc. 17. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
16 évesek vagytok, induljunk ki abból, hogy ha össze is jössztök nagyon kicsi az esélye, hogy tényleg ő legyen a nagy Ő. Suliból is van még bőven, utána jön az egyetem stb. Annyi minden történhet még ami miatt esetleg tönkremegy a kapcsolat és több mint valószínű, ohgy a barátságotok nem lenne már a régi ezek után. Megéri kockáztatni?
2013. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HotChoc ***** válasza:

Nehéz ezt így megmondani, nekem úgy tűnik, a barátnőd nem teljesen biztos az érzéseiben...de szerintem lehet ebből még valami -adj neki időt, lehet hogy hirtelen jött neki ez az egész :)

Kitartás, sok sikert! :D

2013. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2013. márc. 17. 21:35
 4/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló: nem tudom eldönteni, hogy megérné-e....
2013. márc. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!