Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok még mindig vele, mikor már rég mással vagyok?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a párommal,minden nagyon jó vele,mindent meg tudunk beszélni,soha nem veszekszünk,a szex is jó vele.

Ez előtt a kapcsolatom előtt volt egy 4 éves kapcsolatom ami az eljegyzésem után 2 hónappal véget ért.Nagyon szerettem az előző párom,ő volt az első férfi az életemben. Valószínűleg az utolsó 2 hónapban meg is csalt és ez vetett véget az egésznek.


A probléma az,hogy csomószor eszembe jut még mindig és elég gyakran azt álmodom,hogy vissza akar jönni hozzám. Miért van ez......

Szeretem a mostani párom,igaz,hogy másképp nézek rá vagy nem is tudom....talán már nem tudok még egyszer annyira szeretni mint először.....


Bocsánat hogy kicsit zavaros a történet!!


22 L



2013. márc. 20. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez természetes.. Hiszen leírtad hogy ő volt neked az első. Nem biztos hogy szereted őt már, csak hiányzik neked. Meg azért 4 év az nem kevés idő. De majd idővel jobb lesz.

17f

2013. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ez elég rossz lehet így Neked, hállod-é.


Bár lehet még mindig az első a favorit, nein?

2013. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Már nem vagyok szerelmes az elsőbe......viszont elkövettem még egy hibát.....összehasonlítottam őket....és a két férfi teljesen különböző. De azt is tudom,hogy még egy ilyen türelmes,tisztességes és szeretetre méltó ember nincs a világon mint a mostani párom,azért szerettem bele,mert olyan mint én,ugyanolyan természetű.


Az első párom bulizósabb volt,2 kanállal habzsolta az életet,soha nem bírt nyugton maradni. Idősebb volt nálam 10 évvel.


Van különbség bőven.... tudom,hogy hiba összehasonlítani őket,de a két férfi totális ellentéte egymásnak.

2013. márc. 20. 10:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy így érzel. 4 év az meghatározó mindenki életébe, a megszokás stb... mindig másképp fogsz rá gondolni, csak idővel másabb lesz. Én már 10 éve együtt vagyok a férjemmel nagyon szeretem és van, hogy a régi párommal álmodom.....,de nem azért mert még szeretem. az első az meghatározó....
2013. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy nem fogok tudni szeretni senkit utána annyira mint őt. De tévedtem. Pedig az 3,5 éves kapcsolat volt ez meg 4 hónapos. De a mostani páromat (illetve már sajnos csak ex)mégis legalább annyira, de inkább sokkal jobban szeretem csak sajnos miután elvesztettem akkor jöttem erre rá, nem előbb hogy megbecsültem volna. Igy most megint szingli vagyok.

Természetes, hogy egy 4 éves (főleg első) kapcsolat emléke örökké megmarad és gondolsz rá, álmodsz vele. Talán tényleg szeretne visszaszerezni. Ki tudja.

2013. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék beszélni azzal az exemmel. Nekem úgy gondolom ez segitene. Megnyugodnék tőle.

Én általában azzal szoktam álmodni amire/akire ébren sokat gondolok. Akár tudat alatt is, de "vonzom", jár rajta az agyam. Vagy lehet, hogy ő gondol rád és "azt érzed". Szerintem megérzik az emberek ha gondolnak rájuk. Többször előfordult, hogy erősen kivántam és felhívott a másik. Vagy két év után pont aznap összefutottunk. Sosem szabad lebecsülni két ember közt jelenlévő "kapocs" erősségét.

2013. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az exem azóta is azzal a csajjal van együtt akivel valószínűleg megcsalt. Azóta többször is találkoztunk bulikon és állandóan bámult,a legutóbbi buli után pedig 2 nappal felhívott,hogy nem-e nálam maradt valami cucca.Akkor majdnem fél órát beszéltünk telefonon. Én nem haragszom rá,mert tudom,hogy én is sok mindenben hibáztam,de nem hiszem hogy összejönnék vele még egyszer mert a mostani párom százszor megbízhatóbb és nyugodtabb típus.
2013. márc. 20. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor jól gondoltam, nem közömbös irántad..

Biztosan sokat gondol rád te talán megérzed tudat alatt azért álmodsz vele vagy mert neked is eszedbejut néha.

Ha kapcsolatban maradtok egymással, nem lesz elfelejtve akkor számithatsz rá szerintem, hogy továbbra is fogsz vele álmodni. Ha meg egyáltalán nem beszéltek akkor meg azért álmodhatnál vele egyszercsak mert majd érdekelni fog mi van vele. Nehéz helyzet..

Talán majd az idő megoldja.

2013. márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! talán majd túl leszek ezen is....
2013. márc. 22. 11:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Még benned van rendesen az előző csávó, pedig nem érdemli meg. De egy dolgot gondolj át: Tudod-e úgy szeretni a jelenlegi pasidat -még ha tényleg annyira tökéletes is- mint az előzőt, át tudod-e adni magadat ennyire neki.


Az én párkapcsolatom sok éve tart, de a barátnőmnek előtte volt egy kétéves kapcsolata. Ott mindent megadott a srácnak, alkalmazkodott hozzá és nagyon hitt benne, hogy abból lesz egy életre szóló házasság.


Nem lett.

Aztán összejött velem és én is egy nagyon rendes pasi vagyok. Nagyon sok probléma van a kapcsolatunkban és ebből nagyon sok mindent ő hoz, de kiállok mellette, szeretem és persze nekem is megvannak a hibáim, elismerem.


De újra és újra visszaköszön, hogy felém nem tud 100%-ban megnyílni. És bár ez olykor nem baj, de amikor meg kell beszélni komoly problémákat, vagy kell a bizalma, vagy boldoggá kéne tennie engem, de előrébb helyezi ennél azt, hogy véletlenül se kerüljön megint megalázott, kiszolgáló helyzetbe, akkor baj van. Mert ellök magától a régi élmények miatt. Ha valami van a kapcsolatunkban, ami miatt időnként átgondolom, hogy nem kéne-e véget vetni neki, akkor az ez.


Szóval gondold át, hogy a jelenlegi kapcsolatodban tudsz-e teljes szívből szeretni, teljesen átadni magadat anélkül, hogy benned ez rossz érzést keltene. És ha esetleg nem, akkor fel tudod-e tépni magadban a sebeidet és meg tudod-e mutatni a mostani párodnak azért, hogy kialakuljon egy kölcsönösen bizalomteli kapcsolat?


Szerintem lehet mindig újra teljes szívvel szeretni, de tény, hogy ehhez fel kell dolgozni a korábbiakat. Meg persze megismerni magunkat.


Szóval gondold át, merre tovább. Én is ezt teszem

2013. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!