Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Agyam eldobom. Ez szerinetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyam eldobom. Ez szerinetek normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a sztori nem rólam szól,hanem egy osztályársnőmről és az ő (?állítólagos?) pasijáról.

Idáig minden rendben.Igaz?Nagylevegő:A baki az,hogy a csaj alig 14 éves,a pali...22.

Most ott tartanak,hogy találkozgatnak.

A lány nonstop erről beszélt ma.Én először nem hittem el.Amikor azt mondtam,hogy a pasi csúnyán le lesz csukva ha 'hozzányúl',hozzámvágta,hogy "ő már betöltötte a 14-et"...mondom,18 alatt vagy,az a pasi meg felnőtt.(Csak nem agyilag..)Ebből aztán vita lett,mert nem hitte el,majd azzal mentegetőzött,hogy nagyon megbíznak egymásban....majd elmondta,hogy már 2 hete ismerik egymást.BASSZUS.Micsoda rekord!Bennem elszakadt a szalag.

Most komolyan,ez NORMÁLIS?

Hol vannak a rendes Lányok???

15/F



2013. márc. 22. 13:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem tehetnek a komával, azonkívül, hogy leszólják.
2013. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy egy 14 éves csaj rajong egy 22 évesért még hát jó megértem. De egy 22 éves srácnak igazán lehetne annyi esze hogy nem jön össze egy ilyen fiatal lánnyal.
2013. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
húú gyerek, iszonyat sok ilyen van :D :D naggyoon sook!!
2013. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom,hogy zavar,hogy a te korod körüli lányok nálad sokkal öregebbet akarnak.De ez nem egyedi eset,és nem is különös.Mi a huszonévesek érettebbek vagyunk,általában jobban is nézünk ki,több kapcsolatunk is volt már,így nem hibázunk annyit,mint ti.

Ami a törvény részét illeti,14 felett azzal szexel,akivel akar.Max az apukának van hozzá néhány szava,de a törvénynek nincs.

Amúgy meg azért általában a mi korunk körüliek is öregebbet akarnak,szóval mindig valahogy így van.

2013. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen van és mindig volt. Lehet, hogy nem normális (de azért normálisabb, mintha a pasi 50 volna), lehet, hogy én is letekerném a tökét egy 22 évesnek, ha a 14 éves lányommal járna. Ugyanakkor a szavaidból az irigység süt, mert a csaj nem veled dug, hanem a sráccal. Ez van. Szokj hozzá, hogy a csajok az idősebbekre buknak, amikor majd 17-18 leszel és 14-15 éveseket dugsz, háborodj fel ugyanennyire saját magadon.


Máskülönben ne amerikai filmekből tájékozódj jogi kérdésekben, Magyarországon 18 év feletti személy létesíthet szexuális kapcsolatot 14 évet betöltött személlyel. Tehát a fickó nem büntethető.

2013. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
A lány fiatalkorú, nem pedig kiskorú, ezért abszolút nem büntethető a 22 éves pasija, ha hozzányúl, és közös megegyezésen alapul a dolog.
2013. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem normális,jól látod,ám ez ellen tenni nem lehet.
2013. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Paff, én meg 16 évesen jöttem össze az akkor 22 éves barátommal, ennek 7 éve már. Ettől független tök normális voltam mindig, de soha nem érdekeltek a korombeliek, lelkileg és testileg is totál gyerekesek voltak.
2013. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Irigy?Az lemarad,hogy a csaj 86 kiló (Nem viccelek)

Eddig egy "hódolója" sem volt.Még rá se nézett senki eddig.

2013. márc. 22. 13:55
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

csak úgy mondom ,hogy én 23 éves vagyok és körülbelül 1 hónapja feküdtem le egy 14 éves lánnyal.

Mindenki ismétlem mindenki körülbelül max 18-19 évesnek néz :D

És mivel aránylag fiatalos,divatos vagyok ezért az ilyen 14-15 éves kis lányok olyan könnyen behülyíthetőek.

Nagyon is helyes,anno mikor én kicsi voltam 15-16 éves az osztálytársaim 22-25 éves pasikkal kavartak és azokról fantáziáltak álmodoztak :D én sem értettem de most már megértem,hogy miért könnyű 20 éves fejjel felszedni egy kis csajt .D

2013. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!