Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok? Gyávák, szégyellősek? Vagy nem is az igazi bátor normális fiúk kellenek?

Figyelt kérdés

nem vagyok népszerű Gyerek de látszik , hogy bátrabb és erősebb vagyok néhány népszerű cicafiúnál.Akkor meg miért nem jön oda próbálkozni egy lány sem nálam? senkit sem érdeklek Vagy gyávák nem mernek kezdeményezni?


meg van egy lány akivel sokat beszélünk mostanába. De elhívni ő sem mer? pedig nem harapok. ès fèl, hogy zavarban lenne amikor találkozunk? én nem értem a lányokat komolyan.ő bajuk ha nem lesz normális férfi melletük...

17F



2013. márc. 21. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ööö miért nem hívod mondjuk te el?
2013. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
de bátor legény vagy ba​​szd meg :-)
2013. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Te sík hülye vagy.. A pasinak kell kezdeményezni.. Hogy jönne már ki,ha a lány megkérdezne: -Nincs kedved meghívni egy forrócsokira? Elég érettlen a gondolkozásod.. Nőlj fel.. Kezdeményezni a party lotyók szoktak! ;) 19/L
2013. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
KELL mi? Még az ősi aztékok vésték kőbe hogy neki KELL különben megsemmisül a téridő koontinuum...
2013. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Nálam sajnos még mindig úgy van,hogy teszek apró jeleket a srácnak,hogy tudja,hogy tetszik,de nincs az az isten,hogy én hívjam el valahova,vagy udvarolgassak. Számomra ez megalázó.:/ Ahhoz van merszem,hogy odamenjek beszélgetni,vagy apróságok,de ez az egy ki van zárva. Sok dolgot(tényleg sokat) megteszek egy kapcsolatban,szinte mindent a másikért,de felszedni nem fogom,21.sz. ide vagy oda.:)

16/L

2013. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Xeno, azért ne várja már el a kérdező, hogy a lányok hívják el őt.
2013. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Apró - félreérthető, megtévesztő, kétértelmű jeleket... Aztán ha más megy oda akkor mehet a hanngos és nyílvános megalázás, srác lúzerségének elterjesztése, kiröhögése. Könnyű nektek...
2013. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Ma már egy nő is nyugodtan kezdeményezhet. Viszont a te esetedben, ha azt veszed észre, hogy nem igazán szólítanak meg a lányok, akkor neked kell kezdeményezned.
2013. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan még sosem jutott eszedbe, hogy akár el is hívhatnád a lányt valahova?!
2013. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
De nincs ennek valami kevésbé kockázatos egyezményes rendszere?
2013. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!