Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy felfigyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok :-)

Nincs nagy tapasztalatom pasizásban meg semmi ilyenben, szóval nem tudom, mit tehetnék. Van egy barátom, akit már majdnem egy éve nem láttam, mert külföldön él, de hamarosan idejön egy pár hónapra, és neki én tavaly (kb.) elmondtam, hogy nem csak barátilag szeretem, azonban rossz volt az időzítés mert barátnője volt, most azonban már nincs. És a kérdésem az lenne, hogy milyen dolgokat csinálhatnék, amivel talán éreztethetem, hogy én még mindig jobban szeretem mint barátot ? (Még egyszer nem szeretném közölni vele) Itt most ilyen kedves dolgokra gondolok. Gondoltam már arra is, hogy elhívom ide-oda, mivel nem ismeri ezt az országot, de attól nem biztos, hogy venné a lapot, vagy túl nyomulósnak is tűnhet. :\ K.rva meg nem vagyok, szóval ilyenek h "vegyek fel miniszoknyát meg hasig kivágott felsőt és essek neki"... ilyeneket nem kérnék :-DD

Lehet, hogy jön majd pár olyan válasz, hogy ha akkor "visszautasított" (idézőjel, mert azért nem egészen!), és a barátnőjét választotta, akkor most se lenne másképp, de nem ilyen véleményt kérek most. :-)

Előre is köszi a (hasznos, értelmes) válaszokat. Nem írom le a koromat, mert szerintem nem lényeges. A srácé viszont az lehet: 20. :):)



2013. márc. 22. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból mondom.. de ha csak pár hónapra jön haza,akkor mit szeretnél? ha esetleg tetszel is neki,és sikerülne "megfognod",akkor miért lenne jó,h pár hónapig együtt vagytok aztán visszamegy..

Viszont ha nem szeretnél letenni eme tervedről és barátok vagytok,akkor meg nem gáz,ha elhívod valahova. Javasolnám a Budai várat,ha nincs nagyon rossz idő. Az hangulatos és romantius is ha már sötét van ;) aztán meg beszélgetés közben simán tudsz már utalásokat adni neki. Próbáld megérinteni,szemébe nézni,mosologni sokat. (megérintés alatt nem a letapizást értem) . Kédezd a nő ügyeiről stb... Most pontosan megmondani nem lehet,h adj utalást,ez mindig témától függ..nekem csak úgy jön,neked is fog,reméljük. Sok sikert

2013. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne csinálni, míg itt van, mert szívesen elkalauzolod, ha lenne kedve.. Vess fel neki pár ötletet, szerintem bele fog menni.. a többi meg igazából úgyis magától alakul, elvégre ha kettesben töltetek egy kis időt, neked is ki fog derülni, akar-e többet, illetve ő is észre fogja venni, hogy nem barátként tekintesz rá.. sok sikert :)
2013. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind2 válaszolónak!!! :)) Akkor csak én gondoltam, hogy nyomulás ha én hívom el valahova:D

#1: Mindenki ezt mondja, hogy hülyeség... de én szeretem, nagyoon:( és távkapcsolat is van, abba is benne lennék. Na meg akkor gyakrabban utazgatnánk a másikhoz :)

2013. márc. 22. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát rndben,a te döntésed..:D akkor legyetek boldogok :)
2013. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!