Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokkal fiatalabb fiú iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal fiatalabb fiú iránt vonzódom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy nálam 12 évvel fiatalabb srác, akivel az utóbbi időben jóban lettem, és egyre jobban vonzódom hozzá. Nekem családom van, de nem vagyok boldog. Nem szeretném elijeszteni sem a fiút, élvezem a társaságát. Úgy érzem magam mint egy kis szerelmes tini, és magam is meglepődöm rajta. Mit tehetnék?

34N


2013. márc. 21. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
öreg vagy már nem tini maradj a családodal!
2013. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Melyik megyéből való vagy?
2013. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem nevezném magam öregnek, elég jól tartom magam, sportolok, csinos vagyok.

Győr-Moson-Sopron megyéből vagyok, miért fontos ez?

2013. márc. 21. 11:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Két dolgot tehetsz ha becsületes vagy. Vagy maradsz a családodnál a fiut dobod, vagy elhagyod a családodat, hogy néhány honapig "boldog" legyél.
2013. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Eszembe sem jutott a családomat elhagyni. A fiút sem kell dobnom, mivel nem vagyunk együtt. Csak piszkosul vonzódom hozzá, ennyi. És ezzel nem tudok mit kezdeni.

Néha ír nekem sms-t, hogy hogy vagyok, meg szép napot kíván, de ennél intimebb dolog még nem történt köztünk.

2013. márc. 21. 11:47
 6/15 Aladárkiss ***** válasza:
Ha már van családod, szerintem őket nézd a jelenlegi fellángolásod meg úgy is alább hagy egy idő után. Egy egyszeri szexért ne dobd be a családod. Tudod nagyon jól úgy is csak 1 lenne. Utána a fiút látni nem akarnád a férjed előtt meg térden csúsznál, hogy meg bocsásson mert utána már te is rájönnél, hogy nagyot hibáztál. Nagy lány vagy tudnod kell helyesen dönteni!
2013. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebből előbb-utóbb úgyis AZ lesz! Valószínűleg nem holnap csalod meg a férjedet,de szerintem csak idő kérdése. Gondold végig, mi mennyit ér...
2013. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
B...szátok meg csajok. Nektek semmi nem jó. Vagy túl idős pasi kell vagy túl fiatal...csak a saját korosztály nem. Jaaa...friss husi a la fiatal vagy vastag pénztárca a la öreg. érdekes engem már küldtek el a fiatalságom meg az öregségem miatt is de már megszoktam...ilyen nők mellett leszek inkább egyedül
2013. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztató nagyon, mait írtok. Ha valaki nem boldog a kapcsolatában, azt keresi máshol, ami hiányzik, nem? Egy pasi, ha megcsal, az természetes, mert biztosan nem kapja meg otthon, amire vágyik. Egy nő ha ezt teszi, már ócska ..., és a társadalom elítéli. Ne legyünk már álszentek.

Nem akarom elhagyni a családomat, több okból sem. De valóban el kellene ásnom magam, amiért megcsillan egy kis szikra, és szeretnék élni az adott lehetőséggel?

Nem feltétlen a szexre vágyom másnál. Leginkább nem is arra vágyom.

2013. márc. 21. 12:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem itéllek el, de ha elkezded, szinte biztosan belekeveredsz olyan helyzetbe, amit a családod fog megszenvedni. értem, ha ugy gondolod, ha a F-nál megbocsáthato, akkor az igazságtalanság. Egy pici különbség szokott lenni azért. Te is onnan indulsz ki, hogy nem szexet szeretnél elsösorban. A F-ak meg szexet szeretnének elsösorban. Nem szép dolog, tudom, de ha egy F elmegy egy K-hoz, az érzelmileg nem érinti meg (FUJJJ, de ez van.) Téged meg éppen érzelmileg érint, ami a családi kapcsolatot sokkal könnyebben rombolja.
2013. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!