Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exemnek uj baratnoje van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek uj baratnoje van, mar nem akarok vele lenni de akkoris nagyon faj. (bocsanat ahelyesirasi hibakaert es az elirasokert) mit tegyek hogy ne fajjon?

Figyelt kérdés
Kerdezte tole az egyik haverja h tul van e mar rajtam o atz mondta hogy nem de csalodott bennem, es kerdezte h szeret e meg azt mondta hogy nem aztan aradozot a baratnojerol h mindent megad neki gondolom lefekudt vele. (koztunk nem tortent meg o akarta igy. Komoly kapcsolat volt) mit csinaljak hogy ne fajjon?

2013. márc. 22. 21:42
 1/7 Minekaz144 ***** válasza:
felejtsd el... hírzárlat a közös barátoktól, foglald el magad, tüntess el mindent ami rá emlékeztet (képek, tárgyak, stb....) mert csak emészteni fog
2013. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne gondolj erre.. mi miután szakitottunk, 3 év járás után, 3 hétre rá talált másik nőt, akit kb. fél év után el is jegyzett.. azóta már szétmentek, meg összejöttek.. de ez nem számit:D
2013. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
toroltem mar mindenhonnan de csak arra tudok gondolna hogy most az uj baratnojevel van o olelgeti,csokolgatja
2013. márc. 22. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyan, nyugi.. menj tovább:D
2013. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekeszem..faj hogy ilyen hamar tul lepet rajtam..
2013. márc. 22. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 1 évet jártam egy fiuval , nagyon szerettem , szakitottunk neki 1 hétre rá lett uj barátnője , akkor fájdalmat mint ő még senki sem okozott. Nekem már 1 éve van uj kapcsolatom , de még most sem felejtettem el a régit , talán azért mert ennyire megbántott...sajnos nem tudsz ellene tenni semmit..
2013. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg az a legtöbb amit tehetsz, hogy törlöd mindenhonnan és lefoglalod magad.:/

Amúgy nekem is ismerős ez a helyzet..igaz csak pár hónapig voltunk együtt, de nekem ő volt az első barátom. Nyáron szakítottunk rá 2 hétre meg majdhogynem minden közös ismerőseinktől azt hallottam vissza, hogy már ezzel meg ezzel kavargatott.:/ nagyon rossz volt az az időszak...emlékszek, hogy amikor ezeket visszahallottam akkor napokig csak a szobámban voltam, zenét hallgattam de nem sírtam...1 hét alatt fogytam is úgy 4 kilót....szóval tényleg tudom milyen ez..:/ viszont nem hiába mondják sokan, hogy az idő segít, mert tényleg segít!:)

Fel a fejjel!:)

2013. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!